Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti mit gondolnátok ha ez a...

Ti mit gondolnátok ha ez a helyzet alakúlna ki?

Figyelt kérdés
Nagy gerinctelenségnek tartom a családom részéről amit tettek. A páromnak megtiltották hogy ide jönnön a udvarba se jöhetett be (mondván ne hozza ide a vírust) mikor az egész legeleje volt akkor jött volna ide hétvégére (határon túli) magyarországon akar majd élni munkához kellett a magyar lakcím amiben mamám segitett neki, de azóta mindig ezzel fogja meg legutoljára azt mondta neki ha ide mer jönni akkor kijelenti felrúgva neki mindent amit eddig épitett.... volt ez a vírus kezdetekor hogy nem jöhet ide senki mert hozza vírust azóta jött a bátyám,nagybátyám akik családtagok oké de a leány unokatesóm pasija és a fiú unokatesóm barátnője is jött ide ami gerictelenség ha azt nézem hogy a barátom nem jöhetett be az udvarba se de csak ő nem

2020. ápr. 13. 20:02
 1/3 anonim ***** válasza:
92%
Tedd fel ugyanezt a kérdést azoknak, akik ellene vannak. Ha megbízható helyről érkezik, én megengedném. De ez én vagyok és nem más.
2020. ápr. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
55%
Neked nem családod van, az egyszer biztos. Amint tudsz lépj le, és kezdj egy normális életet a barátoddal (járvány után). Én személy szerint olyan szinten csalódnék a családomban ilyen rasszista megmozdulás után, hogy nem tudnám őket szeretni csak utálni.
2020. ápr. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
81%
Hát ezt rendezd le gyorsan otthon, mert tönkre vágják a jövődet és az idegrendszereteket. Nem mi fogjuk megoldani ezt a gondot és nem is a barátaid vagy más családtagod.
2020. ápr. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!