Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit szólnátok, ha huszonéves,...

Mit szólnátok, ha huszonéves, egyetemista lányotok egy 40 feletti férfival jönne össze?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 13. 20:19
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
0%
24 voltam mikor megismertem a páromat. Ő 42. 8eve vagyunk együtt, két gyerekünk van. Teljesen jól működik minden. En nem tudnék velem egykorú pasival lenni. Kisfiúk meg, anyuci szoknyája mellett vannak. Persze tisztelet a kivételnek.
2020. ápr. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
0%

Apám és anyám anno mérges volt a húgomra mert 20 évesen 41 éves pasival jött össze. Volt is 3 évig nagy harag, mert a húgom a pasashoz költözött. Én voltam a kapocs a szüleim és húgom között.Nekem sem tetszett de nem akartam a húgomat megbántani, így csendben maradtam. Húgommal mindig jó kapcsolatban voltunk, de az akkor már férjével sosem tudtam igazán kikapcsolódni, jót beszélgetni. 31 éves volt a húgom de már sokat panaszkodott a férje miatt. Legfőbb gondja, hogy öregesen viselkedik, nem érti meg az érdeklődési körét, a zenei ízlésük nem ugyanaz stb. Akkor mondtam neki, hogy ez nem meglepő, hiszen akkor a férje már 52 éves volt, egy másik generáció. 40 éves húgom elmondása szerint már rég nem szereti az "öreget" ahogy a férjét nevezte. Kérdeztem, hogy miért nem válik el? Több ok miatt: Mert nem akarja, hogy a szüleimnek legyen igazuk akik szerint ez a korkülönbség gondot fog okozni. Ha válnak neki kell az otthont elhagyni, hiszen az a férje otthona volt a házasságuk előtt is. Anyagilag rosszul járna. Így morgott továbbra is, hogy mai ésszel hallgatna a szüleire. Húgom 44 éves . Férje 65 éves. Hozzáöregedett, rosszkedvű nő lett. Sokáig látszólagos boldog házaságban éltek a külvilág számára. Ma már nem is titkolja a húgom, hogy utálja a férjét. De nem tud hova menni a saját vermében van.

Én csak 1 évvel vagyok idősebb a húgomnál, de a sógorom még nekem is öregnek tűnt 22 évesen is.

2020. ápr. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
#22 nem kell összeházasodni és akkor nincs ilyen probléma.
2020. ápr. 14. 19:16
 24/26 anonim ***** válasza:
72%
22: akkor így járt a húgod, ha inkább szívja a fogát, mintsem elmenjen dolgozni és magát tartsa el, mert az már túl nehéz neki. 44 éves, senki nem tiltja meg neki,hogy dolgozzon.
2020. ápr. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:
0%
Megkeresném a csávót és megfenyegetném.
2020. ápr. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

tegnap 20:04

Hol írtam, hogy nem dolgozik???

2020. ápr. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!