Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem értem anyámat? (bővebben...

Nem értem anyámat? (bővebben lent )

Figyelt kérdés

Kisebb korom óta vert, tavaly jöttem rá hogy ez nem normális azon a szinten amit ő csinál. Egyszer megvert egy egyesért (a hajamnál fogva húzott meg beleverte a fejem a falba) de utána meg jön hogy "jaaj semmi baj kijavítsuk" . Nagyszülőkkel élünk de mindent én csinálok helyette a nagymamámmal pl takarítom a szobáját,főzök, meg kell masszírozni minden nap mert ha nem..


Felvételi előtt (ének szak) megint megvert mert nem akartam neki énekelni, majd utána ha sírtam, kérdezi hogy mi bajom van már megint ,neki kéne sírnia nem nekem. Végre mamám megvédett de..nem tudom mit tegyek ebbe a helyzetbe. Félek tőle mert egyszer kedves aztán bekattan, az osztálytársaimmal is a szalagavatón kötekedni kezdett.. olyan kellemetlen. Nem értem hogy miért ilyen kettős,miért mindenre verés a válasz.


Jövőre hála istennek kollégiumba kerülök de addig hogy vészeljem át?

(bocsánat hogy hosszú de nagyon össze vagyok zavarodva)



2020. ápr. 17. 10:57
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
Rendőrségen feljelented
2020. ápr. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg valamilyen komoly mentális problémája van. Próbálj meg minél kevesebbet kettesben tartózkodni vele, ha lehet maradj a nagymamáddal. Esetleg mondd el valakinek, akiben megbízol (családtag, tanár), hogy mi történik veled. Anyukádnak minél hamarabb segítségre lenne szüksége. Kitartást neked!
2020. ápr. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Próbáld meg kerülni és szólj valakinek akiben megbízol (tanár, barát, barátnő). Az apukád is ott lakik mert ha igen ő megvédene ha nem akkor nenj hozzá többször ha tudsz és így kevesebbet találkozokl az anyukáddal.
2020. ápr. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Apám külön él a barátnőjével de ő hozzájuk se szívesen megyek.. nekik maximum a Facebookra vagyok jó :/
2020. ápr. 17. 19:39
 5/5 anonim ***** válasza:

Pszichopata, vagy bipoláris depressziója van. Egyszer fenn, egyszer lenn. Vagy mindkettő. Hormonháztartás rendben?

Anyád orvosi eset, kezeltesse magát.

2020. ápr. 18. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!