Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak ha apám állandóa...

Mit csináljak ha apám állandóan piszkálja anyámat?

Figyelt kérdés
Nem túlzok, szó szerint MINDENÉRT beszól. Be van lépve a facebookjába, és elolvasgatja az üzeneteit, amit a főnőkeivel írogat. Semmi olyan ami megcsalásra utalna, csakis munka, de nagyon féltékeny. Próbáltuk már megváltoztatni anyám jelszavát hogy ne tudjon belépni apám, de mindig észreveszi és állandóan ideges lesz. Nemrég anyám leejtett egy villát, apám erre megszólal: Tudom hogy direkt ejtetted le hogy szóljak. Egyszerűen már nem bírom

2020. ápr. 13. 11:54
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Édesapádnak pszichiáterre van szüksége, mert egyre jobban megkattan, még árthat is nektek. Ugyanezzel kezdődik a skizofrén gyilkosoknál.
2020. ápr. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Legbelül tudom énis, de nem merem neki megemlíteni mert akkor nem csak engem, hanem anyámat is bántaná. Egyszerűen azt akarom hogy elváljanak, de anyának nincs hova mennie.
2020. ápr. 13. 12:00
 3/7 anonim ***** válasza:
61%
Nincs hová mennie, ezért egyszer apád majd megöli, az jobb lesz?
2020. ápr. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nyilván nem, de ha meg is említeném neki azt mondaná hogy semmi baja nincs, és nem költ ilyen szarságra.
2020. ápr. 13. 12:15
 5/7 anonim ***** válasza:
83%
Anyád miért tűri el? Ő a hibás, hogy hagyja magát terrorizálni.
2020. ápr. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
55%
Ez a házasfelek ügye, nem a tiéd, ha nem akarnak változtatni. Te csak azzal törődj, hogy legyen szakmád, 18 éves korod után többé ne légy nekik kiszolgáltatva, és ki tudd fizetni egy kis szoba bérét.
2020. ápr. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
85%
Megmondanám apámnak,mivel ez elég kilátástalan helyzet,ha még egyszer beleköt anyámba,pár barátommal összeveretem magam,feljelentem hogy ő ütött meg.Ha nem hinné el,meg is csináltatnám.
2020. ápr. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!