Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért tapossa az önbizalmam...

Miért tapossa az önbizalmam anyukám?

Figyelt kérdés

Van egy barátnője akinek velem egyidős lánya van, és kb dicsekedett vele, hogy a lány elkezdett dolgozni 1 kisboltban (ami kb kocsma mert a munkás emberek mindig ott isznak, a faluban az egyik legundortobb hely) és én így kb kinevettem, hogy ott fog dolgozni?

Annyi másik jobb helyre lehetne jelentkezni, normális kávézók, éttermek, vagy ruhát hajtogatni a ruhás üzletekben.. Nem.. Pont abba a legallja boltban. Mindegy. Lehet szemtelenség volt tőlem,d e tényleg nem értem, nem rosszból... többre is képes lenne.


És anyukám ezután lehordott engem, hogy én sem vagyok semmivel sem jobb mint Ági (a lány) mert hogy én kinek képzelem magam, dolgozni kell, mindegy hogy mit (mndja ezt ő aki 42éves és szerintem többet dolgoztam életemben mint ő, mert őt eltartja apukám mert anyám nem képes a kisujját sem mozdítani, hazudok, dolgozik itthon vezeti a háztartást nagyon szépen, DE pénzt keresni nem képes mert nem tudom ő kicsoda. nagyasszony) tehát dolgozni kell mindegy hogy mit, de dolgozni kell - ezzel arra céloz, hogy én menjek dolgozni egyetem mellett, mert ő fullba lenézi az egyetemet, jaj kitörölheted a segged a diplomáddal stb. Egyébként nyáron dolgoztam fesztiválokon, és dolgoztam a melegágyban is, meg gazolni is jártam a határba. Tehát kussolhatna ő aki 1centet sem keres egész évben de úgy költekezik mintha sztár lenne.

Apu nem győzi pénzelni.


Szóval mégis milyen szülő mond ilyet, hogy nem vagy jobb nála? Nem arra kellene biztatni a gyereket, h igen jó vagy, napról napra jobb mert fejleszted magad ügyes vagy, hogy nem mentél prostinak nem drogozol, nem dohányzol. stb ???


Lehet én reagáltam túl de akkor is, mindig mindennel piszkál, mert én mikor fogok szakítani a barátommal -

mert szerinte ő egy béna srác mert nincs pénze

(2,5éve együtt vagyunk és nagyon jó vele, mindig is vágytam 1fiúra és sokáig nem is volt, ő az első)


21/L



2017. okt. 1. 22:40
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

a végét már nagyon rosszul fogalmaztam meg.

Tehát a barátomnak van pénze, becsületesen megkeresi a pénzét, de nem milliárdos és ezért van anyu kiakadva. Mert inkább keressek 1 pénzes fiút és jólesz.

2017. okt. 1. 22:47
 2/16 anonim ***** válasza:
45%

Anyád egy k....

Bocs

2017. okt. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
78%

"Nem arra kellene biztatni a gyereket, h igen jó vagy, napról napra jobb mert fejleszted magad ügyes vagy, hogy nem mentél prostinak nem drogozol, nem dohányzol. stb ???" NANEEEE! :D

Szerinted az a lany miert ment oda dolgozni? Ha megannyi mas munkahelyre is mehetett volna? Biztos vagy te ebben, hogy tobb jo munkahely is van, es mindenhova keresnek embert? Ruhat hajtogatni??? Szerintem csunya dolog kinevetni mast. Raadasul azert mert dolgozik. A hanyinger kap el. Biztos orul, hogy van munkaja. Az irasod alapjan kb. 12 eves vagy. Te taposol mast.

2017. okt. 2. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Biztos vagyok benne igen, nap mint nap látok hirdetéseket a kávézókban, és a ruhásüzletekben is. Nem egy barátnőm ment ruhát hajtogatni.

Nem azért nevetem ki mert dolgozik, hanem mert ilyen ocsmány helyre megy dolgozni. Mint írtam nem áll tőlem távol a munka tehát nem arról van szó, h nem tudom milyen. hogyhogy én találtam mást.. Takarítani is mehetne, azt is csináltam mégsem 1 legallja kiskocsma

2017. okt. 2. 01:02
 5/16 anonim válasza:
36%

Koltozz el otthonrol. Az en szuleim is ilyen szemetek. Amiota elkoltoztem toluk,azota elek .


N

2017. okt. 2. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
83%
Ritka buták vagytok mindketten, le se tagadhatnátok, hogy vérrokonok vagytok.
2017. okt. 2. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
85%
Nem mondom,hogy anyád egy szent,de sem vagy jobb nála kérdező.Tényleg undorító dolog kinevetni valakit,aki dolgozni akar,és attól,hogy te látod a hírdetéseket,az még nem jelenti azt,hogy az Ági meg is kapta volna.Lehet több tapasztalat,vagy bizonyos végzettség kell hozzá.
2017. okt. 2. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
59%

"Nem arra kellene biztatni a gyereket, h igen jó vagy, napról napra jobb mert fejleszted magad ügyes vagy, hogy nem mentél prostinak nem drogozol, nem dohányzol. stb ???"


PFFFFFFFFF....ezt te komolyan gondoltad? Szánalmas vagy, és anyukáddal mindketten buták vagytok, mint a föld vagy mint a hátsó féltekém! Borzasztó! Te tényleg amiatt dicsérni a gyereket, mert nem ment el prostinak, nem drogozik, nem dohányzik? Normális vagy ember? Alapvető emberi értékek azok, amiket felsoroltál, hogy nyilván normális ember nem megy el prostinak, nem drogozik stb... Még csak reggel van, de mára elég is internetből, köszönöm GYK!

2017. okt. 2. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
45%
Egyetértek veled, anyád egy idióta!
2017. okt. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
35%
Megéritek a pénzeteket mindketten anyáddal. Továbbviszed ezt az alpári lekezelő, ostoba modort. Szegény Ágit sajnálom egyedül 😕😕
2017. okt. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!