Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek én fújom fel a...

Szerintetek én fújom fel a dolgokat vagy tényleg az anyám utál ennyire? Miért kritizál, mikor tudhatja hogy az önbizalmam így is egyenlő a nullával? Többi lent.16/lány

Figyelt kérdés
Tudom ez a kérdés olyan mintha csak hisztiznék a semmi miatt de ez akkor is szarul érint. Olyan mintha én lennék így elcseszve..tudom hogy nem vagyok egy topmodell, de az ember elvárná az anyjától hogy ne kritizálja ezért vagy azért..most is mikor elmentünk apukámmal vásárolni,vettünk egy mackófelsőt mert az összes többi vagy régi már és kopott vagy sokkal nagyobb rám..és most is elkezdi hogy ez alá nem igazán tudok mást felvenni mert kicsi..mikor pont hogy jó..meg életem első farmerjánál is ez volt..most kaptam 3 hete két farmert mert stílust akartam váltani..ott a boltban még nem mondott rá semmit, de itthon olyan 1,5 hete elkezdi h szerinte kövérít..mások azt mondják hogy jól áll de azért csak az ő véleménye az adó..meg vele nem tudok lényegébem semmiről sem beszélni..még a barátnőimmel akiket most ismertem meg szeptemberben, ők is jobban megértenek..meg tetszik egy fiú és ezt sem tudom megbeszélni vele mert sose figyel rám..mindig van valami dolga..álatánosságban kedves meg nem vitázunk össze mindenen de azért nem kicsit esik szarul mikor tudom h kövérebb vagyok és az arcomba vágja..én próbálok megváltozni de tényleg..már eljutottam egy olyan szintre az ilyenek miatt h van h 1 egész nap nem eszek semmit max egy almát..de neki sehogy sem vagyok jó..amíg más gyerekét dicséri addig engem...még az apukám is jobban megért ilyen témákban..meg ő legalább nem érezteti velem azt h el vagyok cseszve..de akkor is..ezt én fújom fel tini fejjel vagy tényleg nála van egy kis baj?
2018. febr. 11. 20:49
 1/6 A kérdező kommentje:
Meg elkezdtem étrendet változtatni és próbálkozni..sokan dicsértek már h mennyit folytam meg egyre nőiesebb vagyok..de persze h anyám ezt sosem mondja..és nekem legjobban az ő véleménye számítana..
2018. febr. 11. 20:56
 2/6 MR.X. ***** válasza:
95%
Tudod nem mindenki véleménye számít a mai világban...Hogyha én is mások véleményére alapoznék mindig, akkor felkötöttem volna magam. :D A pozitív véleményeket tartsad csak szem előtt mindig. Ne hagyjad, hogy elhúzzanak lelkileg. Egy dolog ami nagyon fontos: a saját véleményed önmagadról jó vagy nem? Ezt kell eldönteni egyedül. :) Remélem segítettem.
2018. febr. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
18%
Családtagokkal az ember nem tud mit kezdeni. Fogadd el, hogy anyád szeretne téged nevelni és tanítani, csak hát nem tudja, hogy azt hogyan kell, azt hiszi, hogy ledorongolástól majd magadtól megváltozol.
2018. febr. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
93%

Mondd meg neki, hogy milyen rosszul esik neked az, hogy kritizál. Úgy, ahogy itt leírtad.

Szerintem meg fogja érteni, hogy ez mennyire rossz neked, és ha már bíztatni nem tud, akkor legalább ne ártson.

2018. febr. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszokat, nem is tudjátok mennyit jelentenek ezek a szavak😍
2018. febr. 12. 18:31
 6/6 anonim válasza:

Anyám 2.0 csak annyiban különbözik,hogy az enyém meg rosszabb dolgot/dolgokat is mond nekem

Kitartást kívánok. Légy erős és csak azok véleményre adj akik tényleg fontosak

2019. jan. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!