Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Lányok, nektek ciki ha a...

Lányok, nektek ciki ha a szüleitek megtudják kivel szexeltetek?

Figyelt kérdés

Felnőtt, 20 év feletti lányokra gondolok, tehát nem gyerekre. Ha epp nincs parkapcsolatotok, és lefekudtök egy fiúval, és a szüleitek fülébe jut, akik esetleg meg is kérdezik hogy tényleg lefeküdtél xy-nal?

Persze nem számonkérően kérdezik meg, puszta kiváncsiság, amire vagy válaszolsz vagy nem..

Lehet meg se kérdik hogy igaz-e, de tudtok róla, hogy a szülők is tudnak róla.

Kellemetlen dolog??



2020. ápr. 20. 10:24
1 2 3 4 5 6
 1/55 A kérdező kommentje:
A szülő alatt az anyát értem, nem az apát
2020. ápr. 20. 10:25
 2/55 anonim ***** válasza:
42%
Sosem éltem ilyen szánalmas kicsapongó életet. Azzal szexeltem, akivel párkapcsolatban voltam. Úgyhogy nem, nekem nem lenne ciki, mert sose kerültem ilyen helyzetbe.
2020. ápr. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 A kérdező kommentje:
Jah, mert ha valakinek évekig nincs kapcsolata és le fekszik valakivel, az szánalmas és kicsapongo😂 oke..
2020. ápr. 20. 10:44
 4/55 anonim ***** válasza:
56%

Pfff utolso :D te erkolcscsosz, veregesd vallon magad gyorsan. 👍😌😅

Amugy normalis szulo ilyet nem kerdez.

2020. ápr. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
96%
Már miért kíváncsiskodna egy szülő hogy ki dugta meg a lányát?
2020. ápr. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
46%
Igen, szerintem szánalmas. Nem fekszek össze idegenekkel.
2020. ápr. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
72%
dehogy ciki. felnőtt nő vagyok, azzal bújok ágyba akivel akarok, senkinek semmi köze hozzá (persze amíg legális)
2020. ápr. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
92%
Nem jut senki fülébe, mert ha valaki nem a barátom, párom, hanem egy futó kaland, vagy akár kapcsolatnak indul, de nem lesz belőle semmi, akkor azt nem reklámozom. Meg a másik fél sem. Vagy ha igen, akkor nyilván nem a szüleimmel fogja a pasi megbeszélni :D
2020. ápr. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 A kérdező kommentje:
Igazából egy barátnőm mondta el, mert össze vesztunk, és hát kimutatta a foga fehérjét sajna. Anyukám amúgy nem kerdezte meg szó szerint, inkabb csak mondta, hogy abba a lányba ne bízzak meg, mert ezt meg azt mond rólam.
2020. ápr. 20. 11:51
 10/55 anonim ***** válasza:
80%
Vagyis tőled se kérdezték meg.
2020. ápr. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!