Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Lányok, nektek ciki ha a...

Lányok, nektek ciki ha a szüleitek megtudják kivel szexeltetek?

Figyelt kérdés

Felnőtt, 20 év feletti lányokra gondolok, tehát nem gyerekre. Ha epp nincs parkapcsolatotok, és lefekudtök egy fiúval, és a szüleitek fülébe jut, akik esetleg meg is kérdezik hogy tényleg lefeküdtél xy-nal?

Persze nem számonkérően kérdezik meg, puszta kiváncsiság, amire vagy válaszolsz vagy nem..

Lehet meg se kérdik hogy igaz-e, de tudtok róla, hogy a szülők is tudnak róla.

Kellemetlen dolog??



2020. ápr. 20. 10:24
1 2 3 4 5 6
 41/55 A kérdező kommentje:
Attol hogy valaki nem a pasim, attol még ismerhetem! Mikor írtam azt hogy vadidegen??
2020. ápr. 21. 09:08
 42/55 anonim ***** válasza:
82%

38# tudod a (fekete) humor olyan mint a láb... 🤗. De amúgy cukin szájkaratézol.


Kedves kérdező, akik itt játszák a szentet azok fel vannak háborodva ha nem vagy együtt valakivel és úgy szexelsz, ezt értik a vadidegen alatt. De nyugi nincs ezzel baj, szexelj, élvezd az életet, szerezz tapasztalatot, de tudod húzzál gumit ígyis túlsok a hülyegyerek 😀.

2020. ápr. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 anonim ***** válasza:
50%
Normális vagy? Hogy lehet valakinek ilyet kívánni? Ennél aljább dolog nincs.
2020. ápr. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 anonim ***** válasza:
12%

Nincs igazad.

Pl olyan emberekkel lefeküdni is aljább dolog, akivel nem vagy együtt.

2020. ápr. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 A kérdező kommentje:
Szerintem alja dolog az az, ha valakinek meddőséget kívánsz, mert szexelt valakivel úgy hogy nem alkottak egy párt. Amugy se arra irányult a kérdés, hogy elítélendő e ha valaki szexel úgy hogy nincs párkapcsolatba, de te ugy reagálod le ezt a dolgot mintha bűncselekmény lenne, jó hogy nem azt kívánod, hogy zárjanak börtönbe 😂 nemtudom hány éves lehetsz, de nézz bele a naptárba, 2020-at írunk, nem bűn a szex. Bár szerintem régen is szexeltek az emberek, pl ha évek óta nemvolt kapcsolata, és megkívánta.
2020. ápr. 21. 13:04
 46/55 anonim ***** válasza:
92%
frigid úr nagyon szereti a személyeskedést
2020. ápr. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 anonim ***** válasza:
21%
Igen, szeretem a személyeskedést. És? Azt ítélek el, akit akarok, semmi közötök hozzá. Régen is szégyen volt, most is az, ha olyan emberrel fekszel le, akivel nem vagy együtt. Ennél már csak a prostitúció megvetni valóbb.
2020. ápr. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 anonim ***** válasza:
#48 sokan vannak, akik a hobbijukkal csinálnak pénzt. őket is elítéled?
2020. ápr. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 anonim ***** válasza:
48%
Ostoba embereket szoktam általában elítélni. Ha valaki a hobbijával keres pénzt (ami nem az, hogy mlm ügynökként ismeretlenekre írogat), és a társadalomra tekintettel hasznos munkát végez, annak nagyon örülök.
2020. ápr. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 anonim ***** válasza:
#50 minden társadalomnak szüksége van örömlányokra, az ókortól mostanáig. nekem ez azt sugallja, hogy haszna van. ha nem lenne, akkor ez a mesterség már rég eltűnt volna. ahogy pl a telefonkötögetők meg a lovagok meg az alkimisták is eltűntek, mert nincs rájuk szükségünk.
2020. ápr. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!