Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jogosan zavar, hogy az apám...

Jogosan zavar, hogy az apám ilyen szavakat használ?

Figyelt kérdés
Sajnos anyagiak miatt nem tudom elhagyni a szülői házat, de egyszerűen hozzávágnék valamit, amikor azt mondja hogy, jól van "ügyes vagy" Huszas éveim közepén járok. Én reagálhatom ezt túl, vagy szerintem is 5 éveseknek mondanak ilyen szavakat?
2020. ápr. 25. 15:29
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ha megdícsér már az is baj?! Ha olyan szöveg lenne amit enyém tol hogy neki már ennyi évesen saját háza volt és már 14 éves kora óta dolgozik, bezzeg én egy rakat sz.r vagyok. Na ilyesmi után felháborodhatnál talán. De nem feltétlen. Mert ettől még durvább dolgokat tolnak egyes szülők.
2020. szept. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!