Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukám meztelenkedik a...

Anyukám meztelenkedik a lakásban. Mit tegyek? 21/F

Figyelt kérdés
Egy igazi lányos család vagyunk. Anya mellett van 3 lány tesóm és csak én vagyok egyedül fiú. Anya gyakorlatilag minden fürdés után meztelenül flangál a lakásban. Sokszor van hogy hazaérek edzésből anya meg a kanapén széttett lábakkal nyomkodja a telefonját.Gondolom azért alakult ez ki nála mert keveset voltam otthon eddig és a lányok előtt nem zavartatta magát. Mióta apával elváltak azóta van ez a hóbortja. Nyilván én a fia vagyok de mi van ha egy barátommal megyek haza éppen és ő meg meglátja. Vagy esetleg egy lánnyal. Hogy mondjam neki finoman hogy nem kéne mutogatnia magát a lakásban? Úgy is kaptam már rajta hogy tornázott meztelenül. Most komolyan, miért kell egy 21 éves fiúnak arra hazaérkezni hogy az anyja meztelenül pucsít valamelyik szobában? :(
2020. máj. 3. 12:51
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Nem mintha a tesóim különbek lennének. Bemegyek fürdeni ők meg szó szerint kib***sszák az ajtót és bejönnek sminkelnk miközben ülök meztelenül a kádban. Teljesen leszarják a magánszférámat
2020. máj. 3. 12:56
 2/20 anonim ***** válasza:
38%

Ne legyél már ilyen kis nyámnyila gyerek.

Nem kell semmit bele gondolnod a muterba sem meg semmibe.

Gondolom ha valaki idegen megy akkor csak vesz magára valamit.

2020. máj. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
97%
Anyu, megtennéd hogy nem mászkálsz meztelenül? Zavar.n
2020. máj. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
94%

"Gondolom ha valaki idegen megy akkor csak vesz magára valamit."



A kérdező nem arra gondolt, hogy van már valaki a házban, hanem, ha pl ő megy haza és pl vele van egy barátja vagy egy csaj. Benyitnak és már anyuci villant is.

(Bár ilyen esetekbe azért írnék neki vagy hívnám, hogy öltözzön már fel. Biztos ami biztos.)

2020. máj. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
10%
Anyád nimfomániás.
2020. máj. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
39%

Hondolom csak álmodozol..

Amúgy meg rászólsz hogy öltözzön fel, mert kínos, amit csinál.

2020. máj. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
47%
nem kell komolyan venni, megint a már jól ismert ödipusz komplexusos hülyegyerek ámokfutása zajlik
2020. máj. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
48%
Bazsi te vagy az?
2020. máj. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Mit tegyél? Mondd el neki, hogy téged ez zavar, kérdezd meg, hogy kérheted-e esetleg, hogy ne csinálja, aztán a többi már rajta múlik sajnos. Ha nem akar felhagyni ezzel, nem is fog, és nem kényszerítheted... De egy próbát megérne, hogy szólj neki. (Én is megkértem anyámat, hogy csukja magára az ajtót, mikor vécézik és bevált!)
2020. máj. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
46%
Ilyen családba jó bekerülni :D
2020. máj. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!