Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukám meztelenkedik a...

Anyukám meztelenkedik a lakásban. Mit tegyek? 21/F

Figyelt kérdés
Egy igazi lányos család vagyunk. Anya mellett van 3 lány tesóm és csak én vagyok egyedül fiú. Anya gyakorlatilag minden fürdés után meztelenül flangál a lakásban. Sokszor van hogy hazaérek edzésből anya meg a kanapén széttett lábakkal nyomkodja a telefonját.Gondolom azért alakult ez ki nála mert keveset voltam otthon eddig és a lányok előtt nem zavartatta magát. Mióta apával elváltak azóta van ez a hóbortja. Nyilván én a fia vagyok de mi van ha egy barátommal megyek haza éppen és ő meg meglátja. Vagy esetleg egy lánnyal. Hogy mondjam neki finoman hogy nem kéne mutogatnia magát a lakásban? Úgy is kaptam már rajta hogy tornázott meztelenül. Most komolyan, miért kell egy 21 éves fiúnak arra hazaérkezni hogy az anyja meztelenül pucsít valamelyik szobában? :(
2020. máj. 3. 12:51
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
23%

1. Örülj neki, hogy még ott lakhatsz

2. Ha az én fiam merne felelőségre vonni, hogy hogy képzelek így mászkálni, megfognám az összes cuccait és úgy kib..s..rintanám a házból, mint macskát s...rni

3.Gondolom jobban örülnél ha apád csóválná a farkát, mivel valszeg m.leg vagy.

2020. máj. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Tehát maradjak kussba és tűrjem a megaláztatást?Nagyon jó ötlet...
2020. máj. 3. 13:28
 13/20 anonim ***** válasza:
89%
"Tehát maradjak kussba és tűrjem a megaláztatást?Nagyon jó ötlet..." Miért, nem pont ezt csinálod?:) Ahelyett, hogy kinyitnád a szádat...
2020. máj. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
92%

Az a lényeg, hogy nem kell finomkodni. Nincs lányos család, ahol széttett lábakkal vannak egymás előtt hacsak nem naturista a család. Az egy dolog, hogy nem szégyellitek egymás előtt magatokat, de nem is kell mutogatni.

Szólj, hogy zavar!

2020. máj. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
92%

Szólj, ha kínos, akkor is. Engem nőként is zavarna, hogy megyek haza, anyám meg pucéran ollózgat a díványon :/

Nem is értem, egy anyának/nőnek ez miért természetes.

Én a páromat szeretem meztelenül látni, más kíméljen meg, köszi, bármilyen közeli családtag.

2020. máj. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
41%
Vannak ilyenek... nálunk a hugom ilyen! Nem zavarja mikor hazamegyünk a szüleim házába mondjuk nyári szabadságunkon a férjemmel és 2 kisgyerekünkkel! Ugyanúgy nyomatja mint anyád! Pedig a hugom is vén dög már 38 éves de esze semennyi...
2020. máj. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
84%
Te meg kezdjél el Anyud előtt zsebzsötemezni! Hátha akkor észreveszi magát.
2020. máj. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
27%

"Tehát maradjak kussba és tűrjem a megaláztatást?Nagyon jó ötlet..."

Pedig ez a legtöbb, amit tehetsz. 4 nő "ellen" vagy egyedül. Mérd fel az esélyeidet. És fogadd el, hogy az életben, ennél sokkal rosszabb helyzetbe fogsz kerülni, és sokkal kevesebb szavad lesz. Ma már mindent a nők irányítanak, a férfiak le vannak ..., ezért jobb, ha már most megbékélsz.

Haverral, vagy barátnővel, ha esetleg lesz valamelyik, ne érkezz váratlanul, hanem szólj haza előtte.


Mellesleg, egy négy gyerekes anyáról beszélünk, anyák napján. 4 Magyar gyereke van. Ha meztelenül akar flangálni a lakásában, akkor vetkőzzön le, és érezze jól magát meztelenül! Kiérdemelte!

2020. máj. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez van, modnjuk konkrètan nem rakja szèt a lábád, bár èn megszoktam így nem zavar, én is szeretek meztelen lenni
jan. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Miért lett kiemelve? Csak nem még mindig anyádnál laksz annak ellenére, hogy ennyire zavarnak a szokásai?

Egyébként meg egyszerűen fogadd el olyannak, amilyen, és kész, ez van. Legalábbis én merem feltételezni, hogy azóta beszéltél vele erről többször is, csak nem lett jobb a helyzet. (Ha meg mégse, akkor hajrá...)

Legalább van eggyel több motivációd, hogy minél előbb elköltözz, önállósodj.

jan. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!