Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjam el a szüleimnek?

Hogy mondjam el a szüleimnek?

Figyelt kérdés
Szóval közepbe járok, a suli messze van (18km). Nem nagyon szeretek buszozni, mert decemberben törtét velem olyan, hogy amikor mentem iskolába akkor még nem, amikor megettem a reggelim hányingerem lett, utána jobban lettem. Utána megint ettem s hányingerem volt utána. Aztán busszal kellett hazamennem, és nagyon kellemetlen volt, mert nem tudtam mi lesz. Azóta félek a hányingertől/hányástól, hogy akkor jön rám😳. Azóta bennem van ez a szorongás gci.
2020. máj. 7. 21:28
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Ui.:végül nem hánytam. De este gépezés közbe is az volt kicsit. Amikor mentem aludni rendesen nem tudtam mozdulni. Másnap mentem suliba. Akkor is hányingerem volt, de jobban viseltem. Utana ettem oszt emút.
2020. máj. 7. 21:31
 2/18 A kérdező kommentje:

2. Kérdés

Szerintetek mitől lehetett?

Virus tuti nem

2020. máj. 7. 21:32
 3/18 A kérdező kommentje:
A tanulás is idegesit (kicsit nehéz a matek)
2020. máj. 7. 22:04
 4/18 anonim ***** válasza:
Ügyes trollnak neveznélek.
2020. máj. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Mert?
2020. máj. 7. 22:39
 6/18 anonim ***** válasza:
63%

Egy nap egyszer igyál meg egy Actimelt. Ez rendbehozza a gyomrod. Ha leülök a buszon, rögtön hányingerem lesz. Sőt, ha más kocsijába hátra kell ülnöm, ott is rámjön az okádhatnék.


Ezért nem ülök le a buszon, és nem ülök hátra.

2020. máj. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Még ne szólj, de legyen nálad néhány nejlonszatyor, ha buszraszállsz. Abba bátran kidobhatod a rókabőrt. Ha ez előfordul még néhányszor, akkor diétázz, mert valamit nem bír a gyomrod. Reggel utazás előtt csak pirítóst egyél valami könnyűvel..párizsiszelet, virsli, kockasajt.
2020. máj. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
De azóta nem volt semmi
2020. máj. 7. 23:10
 9/18 anonim ***** válasza:

Ha december óta nem volt semmi, akkor nincs ok aggodalomra. Az oka lehetett egy hirtelen kanyarvétel a busszal, vagy ráfuthatott egy hepe-hupás útszakaszra stb.

Vagy egyszerű gyomortúlterhelés is kiválthatta, vagy idegesség a sulitól.

Most is elmondhatod a szüleidnek, de fölösleges. Ha ismét előjön, akkor egyszerűen közöld velük.

2020. máj. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Stressz, izgulás. felkavarta a gyomrodat.
2020. máj. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!