Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjam el a szüleimnek?

Hogy mondjam el a szüleimnek?

Figyelt kérdés
Szóval közepbe járok, a suli messze van (18km). Nem nagyon szeretek buszozni, mert decemberben törtét velem olyan, hogy amikor mentem iskolába akkor még nem, amikor megettem a reggelim hányingerem lett, utána jobban lettem. Utána megint ettem s hányingerem volt utána. Aztán busszal kellett hazamennem, és nagyon kellemetlen volt, mert nem tudtam mi lesz. Azóta félek a hányingertől/hányástól, hogy akkor jön rám😳. Azóta bennem van ez a szorongás gci.
2020. máj. 7. 21:28
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
A buszt birom. A virusoktól félek
2020. máj. 8. 09:47
 12/18 anonim ***** válasza:

Mit kell ezen elmondani a szülőknek?

Most a hányingertől, a nyilvános hányástól, a buszoktól, a betegségektől, a koronától, vagy a szüleidtől félsz?


Nem igazán tudom melyik részre kéne válaszolni.

2020. máj. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Betegsegektől, nyilvános helyen hányástól. Pl busz
2020. máj. 8. 21:38
 14/18 A kérdező kommentje:
#12 hány éves vagy?
2020. máj. 8. 21:40
 15/18 anonim ***** válasza:

Hányingerre vannak hányáscsillapító gyógyszerek, meg ha jól tudom segít ha előlre ülsz.


Ha azért van hányingered mert azon aggódsz, hogy hányni fogsz akkor próbáld ki hogy verset mondasz magadban, vagy 1000 től számolsz visszafelé 13 asával. Hasonló problémám volt évekig. Én azon stesszeltem, hogy bepisilek és már 20 perc után azt éreztem, hogy nem tudom tartani. Simán elmondtam szüleimnek, sőt még az osztályfőnököm is tudta.


Betegség ellen meg most úgyis kötelező a maszk, plusz gyakran használj kézfertőtlenítőt és nem lesz gond.

2020. máj. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm🙂
2020. máj. 8. 22:26
 17/18 anonim ***** válasza:

Velem is előfordult. Általában ha nem ettem már régóta.

Esetleg ha a cukrom/vérnyomásom magas/vagy nagyon alacsony volt.


De bekavart már az, hogy ha a telefonomon/konyvet olvastam és hirtelen felnéztem akkor is egész délután rosszul voltam.

Utazás elött minimum egy órával előbb egyél,hogy le tudjon ülepedni, el tudj menni wc-re. Hazafele is ugyanez.

Esetleg valamilyen gyógyszer hányás ellen, ha már elötte érzed a rosszul létet

2020. máj. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
De nem értitek, ide nem gyógyszerek kellenek, ez emetofóbia. Azóta már járok pszichológushoz.
2022. ápr. 5. 20:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!