Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy mondjam el a szüleimnek?

Hogy mondjam el a szüleimnek?

Figyelt kérdés
Mostanában nagyon rosszul vagyok mentálisan, reménytelennek látom a dolgokat, és emiatt egyre többször vannak szuicid és önbántalmazó gondolataim. Nem érzem jól magam az életemben, úgy érzem hogy egyedül vagyok, és a barátaimnak sem vagyok fontos. Nagyon sokat sírok minden nap, és sokszor minden különösebb ok nélkül, csak úgy. Úgy érzem hogy nem vagyok képes ebből kimászni magamtól, és el szeretnék jutni egy pszichológushoz, viszont nem tudom hogy mondjam el a szüleimnek, mert erről semmit sem tudnak a mostani állapotból, csak annyit látnak hogy néha rosszabb az étvágyam és a kedvem.
2020. máj. 5. 23:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező. Mióta tart ez? Hány éves vagy? Én is hasonló cipőben járok. Szüleidnek nem kell szerintem feltétlen erről beszélni. Én régebben elmondtam. A reakció egyrészt az volt, hogy ők is bedepiztek miattam, mert féltenej. Másik része csakádombak meg azon a vémeményen van, hogy semmi bajom ez csak kis műbalhe.
2020. máj. 6. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!