Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám teljesen uralni akar...

Anyám teljesen uralni akar engem, hogyan értessem meg Vele, hogy ez így nem normális? 18L

Figyelt kérdés
Mostanában kaptam az értesítéseket, hogy valaki fel akarja törni a Facebookomat, és ki lehetett vajon? - Az anyám... Elkérte a jelszót, hisztériázott is mellé. Mondtam Neki, hogy nem adom meg, erre kikapta a telefont a kezemből és a routert is szétszedte. Aztán rájött, hogy így viszont nem tud engem elérni, ha dolgozik, ezért visszaadta, de most újra bent van a Facebookomban és olvasgatja az üzeneteimet... Ha fiúval beszélek, ordibál velem. Ha ismerkedek, szintén. Nem elég, hogy így viselkedik, állandóan hívogat, ha nem vagyunk együtt, és ha nem veszem fel a telefont, hazajön a munkából és leordít. Múltkor pl mamámat látogattam meg, és lecseszett, amiért elmentem oda is. Sehova nem enged el, semmit nem csinálhatok, mert akkor én húzom a rövidebbet. Semmi ötletem nincs, hogy hogyan változtassam meg ezt a gondolatmenetet, mert már depressziós vagyok miatta. Fateromat meg nem érdekli...
2020. máj. 10. 23:06
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Most este is bejött a szobámba, és elmagyarázta, hogy nekem nincs szükségem barátra meg senkire. Mikor mondtam Neki, hogy vegye már magát észre, kiment és becsapta a szobám ajtaját...
2020. máj. 10. 23:07
 2/22 anonim válasza:
22%
Nem tudsz elköltözni valahova máshova, közös albérletbe brátnőkhöz? Egyetem mellett például megoldható ha dolgozol is közben, csak ezért mondom. Nem tudom a háttérinformációkat.Tényleg nagyon beteges. Etyke vagy, hogy így rádszállt? Ott gyakrabban előfordul.
2020. máj. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
81%

18 éves vagy, én úgy gondolom, mondd meg neki hogy nem uralhatja az életed ahogy akarja, mivel már felnőttnek számítasz, ha tetszik neki, ha nem.

Amúgy helyedben elé állnék, elmondanám neki hogy fejezze be, és hogy saját privát szvérádba ne próbáljon beférkőzni.

2020. máj. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
76%
Nem hiszem, hogy tudnál rajta változtatni. És bár ez nem válasz a kerdésre, sztem csinálj egy másik profilt, amit arra használsz amire csak akarod, a mostanin pedig beszélj néha, hogy anyád azt higgye, ez az aktív. Nem tudom, segítség-e, lehet nem akarsz "bújkálni". Amit anyád tesz nem egészséges, de ismerem ezt a tipust (habár nem annyire durvát), és nem fog leállni. Kitartást, és sok szerencsét a jövőben, ha elköltöznél.
2020. máj. 11. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
14%
Az en mamam 57 evesen is szeret a bajban velem van.
2020. máj. 11. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
98%
Hogy tudja olvasni a fb-odat ha nem adtad meg neki a jelszót? De egyébként változtasd meg akár már most rögtön.
2020. máj. 11. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Úgy, hogy kiszedte belőlem a jelszót, addig zsarolt... Egyébként nincs kihez menjek, egy barátom sincs, hála Neki...
2020. máj. 11. 05:46
 8/22 anonim ***** válasza:
99%

Vénlány maradsz, ha nem lépsz. Hisztrionikus személyiségzavarnak hívják az ilyet. Aki gyerekként az anyjától elszenvedi az többnyire agglegény(leány) marad. Nem tűri meg melletted a kapcsolatot, mert ő akar az első lenni.


Ilyen esetben szinte az egyetlen értelmes megoldás a költözés és meg kell vele szakítanod a kapcsolatot, mert sosem fog békén hagyni.

2020. máj. 11. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Töröld a böngészési előzményeket, nehogy gonosz anyuka ezt is elolvassa. Akkor nyekk lesz neked.
2020. máj. 11. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Törlöm is, ebből csaknem lesz gond... Bár a telefonomon turkál, de erről nem fog tudni.
2020. máj. 11. 06:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!