Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális, hogy a felnőtt...

Normális, hogy a felnőtt lányom haza akar költözni?

Figyelt kérdés
Lányom 28 éves, szétmentek a párjával, akivel 7 évig volt együtt, ebből 4 évet együtt is éltek. A párja költözött ki a közös albérletükből. Lányom jól keres, egyedül is gond nélkül fenn tudná azt tartani, most mégis szólt, hogy hazaköltözne, ha lehet, természetesen igent mondtam és nincs is ezzel gond, megvan a lányszobája, fel is lett azóta újítva az ízlése szerint. Ám kicsit tartok attól, hogy bennragad ebben a helyzetben és így hogy fog újra a világ felé nyitni.
2019. júl. 13. 14:38
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
Egyáltalán nem gond. Megszokta, hogy van vele valaki és mivel az ember társas lény, a nők pedig kiváltképp, ami mellett még érzelmesebbek is, így érthető, hogy ebben a helyzetben nem akar egyedül maradni. Ha összeszedi magát, biztos hogy lépni fog majd. :)
2019. júl. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem csak rosszul érzi magát azon a helyen ahol 4 évig élt a pasival, kicsit hazaköltözni pedig egyszerűbb mint új albit keresni. Ha összekapta magát, kiheverte a szakítást szerintem is újra külön költözik majd.
2019. júl. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
A nők kiváltképp? Mindennap tanul az ember valami kitalációt.
2019. júl. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%

Egyet értek a kettes válaszolóval. Most ért véget a kapcsolata (és hét év nem kis idő), ő most "gyászol". Gondolom nem szívesen megy haza az üres lakásba, ahol minden a volt párjára emlékezteti. Emellett biztos az is jót tesz most a lelkének, hogy az anyukája egy karnyújtásnyira van. Legyél ott neki, ha szüksége van rád, de hagyd, hogy a saját tempójában dolgozza fel a szakítást.

Ahogy ez sikerült, lesz igénye megint a különköltözésre.

2019. júl. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%
Ilyenkor az ember nem szeret egyedül lenni. Szeretetre.és törődésre vágyik. Szerencsésnek érezheted magad, hogy olyan jó a viszonyotok hogy hozzád fordult. Nekem sajnos nem ilyen az anyukám íg egyedül kellett vegigcsinalnom a hasonló szituációt....pedig mennyivel jobb lett volna hazamenni picit.
2019. júl. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
27%
3-as mi a meglepő abban, hogy egy nő életében az érzelmek hangsúlyosabb szerepet kapnak, mint egy férfi életében?
2019. júl. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Légy a támasza ebben a nehéz helyzetében! Idővel bizonyára kiheveri és ismét elköltözik, de ez aligha lesz egyhamar. Neki is idő kell.

Ffi.

2019. júl. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
94%
Segíts neki hogy megtanuljon újra a saját lábára állni. Fel kell dolgoznia ezt a szakítást és továbblépnie. Addig lehet nálatok és idővel segíthetsz neki új lakhatást találni.
2019. júl. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem csak borzalmasan egyedül érzi magát. na meg így legalább tud spórolni kicsit, félretenni, amig nem kell albérletre költeni. 1-2 hónap után meg hátha megnyílik mások felé.
2019. júl. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Csalódott abban akiben megbízott, így visszamegy azokhoz akikben még még mindig megbízik. Szerintem ez normális, kell valami ami kizökkenti abból hogy a párjára gondoljon. Gondolok itt arra, hogy attól hogy a párja nincs ott a albérletben, attól még emlékszik hogy mellette aludt abban a kétszemélyes ágyban stb.
2019. júl. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!