Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apummal nem tartottuk a...

Apummal nem tartottuk a kapcsit. Most, hogy ferjhez megyek (ntem) ugy döntött finansziroz egy esküvöt a csaladjanak (40fö).1 millat keres. Normälis dolog h azota nem akar ränk költeni (pl telefonhivas, csak ha ingyenes) de ö elvarja h mi költsünk rä?

Figyelt kérdés
2017. febr. 3. 05:06
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Konkretan az ujszülött unokajat nem jött meg el megnezni, mert azt mondta sok volt a kiadasa az esküvök miatt ( 9 honapja) es nem engedhet meg egy 20ezres kiadast... Most ezt hova tegyem?
2017. febr. 3. 05:11
 2/19 A kérdező kommentje:
Nekünk is megvan mindenünk, nem a lehuzasrol van szo.
2017. febr. 3. 05:28
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell kényeskedni? Írd le hogy kapcsolat, nem nehezebb normálisan fogalmazni.
2017. febr. 3. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
96%
Nem hogy örülnél, hogy kaptál egy esküvőt fogalmazást gyakorló tankönyv helyett. Honnan tudod, hogy mennyi a bevétele, ha nem tartjátok a kapcsolatot? A kiadásairól meg végképp nem tudsz, szóval lehet hogy éppen tényleg nem engedheti meg magának.... Istenem...
2017. febr. 3. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
96%
Szupcsi lehet, hogy apcid 1 millát keres. Mien munkahelyen dolgozik h ilyen sokat keres? Ha nem keresi a kapcsit, legalább nem kell költeni a telcsire.
2017. febr. 3. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
72%

Oda tedd kispajtás, hogy mi nem látunk bele a ti családi ügyeitekbe!


Nem tudhatjuk milyen szövevényes a család élete, kinek mi a baja konkrétan családon belül!


Apádat nem hallottuk, csak téged! De én befognám a pofámat, ha nekem finanszírozta volna az esküvőmet, a többit meg tőle kérdezdd meg!

Nem itt kell sipítozni!


Apád nem látja a gyakorit, idióta!


És az, hogy itt ki mit mond, még nem oldott meg semmit, mert minden marad ahogy volt! Ha bajod van, felnőtt ember módjára az érintettel beszéldd meg!!

2017. febr. 3. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
83%

Ez alatt mit értesz: "ö elvarja h mi költsünk rä?"

Nézőpont kérdése...

Ti elvárjátok, hogy apád kiváncsi legyen unokájára, ő pedig (netán azt), hogy bemutassátok neki.

.

Innen nézve ott van, onnan pedig itt.

Meg kéne hallgatni a másik felet is...!

2017. febr. 3. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Jah igazatok van. Hülyeseg volt kiirni a kerdest. Nem fogalmazassal van a gond bunkokam, ha nem Le kellet röviditenem a kerdest. Legyen jo napod.
2017. febr. 3. 08:47
 9/19 A kérdező kommentje:

Lehet te befognad a "pofad" (embereknek szajjuk van), mert egy pitianer luzer vagy es mindennek örülsz ami NEKED nem kerül penzedbe.


Inteligensebbeknek: Azert szamitott a kereset, h lehessen lätni nem 100ezres fizubol rendezett 400ezres vacsorat. Bär nem is tul lenyeges info


Teljesen igaz, nem lehet leirni a csaladi viszonyokat 1 kerdesbe. Ebböl is tanultam.

2017. febr. 3. 09:09
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

1: +4 betűtől nem lett volna sokkal hosszabb a kérdésed...


2: Ha én nem tartom a kapcsolatot egy rokonommal, akkor a pénze sem kell, és ne is legyen ott az esküvőmön.

3: Ha nem tartjátok a kapcsolatot, miért várod el, hogy költsön rátok???



Én 17 évesen elköltöztem anyámtól, azóta nem találkoztam vele. 26 évesen férjhez mentem, nem volt ott. 29 évesen szültem. Most 4 éves a fiunk, nem találkoztak, és nagyon remélem, nem is fognak/fogunk. Férjem sem találkozott anyámmal soha. Mert megvan az oka, hogy nem tartjuk a kapcsolatot. Még pénzért se tenném. Semennyi pénzért...


Szóval ha jóba akarsz lenni vele, és tartani a kapcsolatot, akkor elég undorítóan anyagiaskodsz (egy telefonhívás árán zsidóskodsz - ami párszáz forint...). Ha meg nem vagy rá kíváncsi, akkor miért fogadtad el az esküvő kifizetését???

2017. febr. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!