Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apa a lakásban akar tartani...

Apa a lakásban akar tartani ez normális? 13/L

Figyelt kérdés

Minden nap futni járok,de ma is meg tegnap is esett az eső. Tegnap eltudtam menni futni,mert apa nem figyelt amikor elmentem hazulról. De ma reggel bezárt a bejárati ajtót. Ott kinnt tényleg esik nagyon,meg ilyenkor már sötét is van,de nagyon tudok magamra vigyázni és imádom az esőt is. Szeretek esőben futni,közben zenét is szoktam hallgatni. Többször is szóltam apának,hogy nyissa ki az ajtót de nem is figyel rám. Leült a nappaliba filmet bámulni és a kulcsok is nála vannak. Azt mondta,ha jön a rossz idő nem fog el engedni sehova. De ő akkor sem enged el sehova ha már sötétedik. Kinek tudok szólni,hogy nem engednek el itthonról? Ez nem gáz szerintetek????? :(((( Itthon netezésen,olvasáson kívűl màst nem tudok csinálni. Panelban lakunk. Apával élek együtt. Tesóim sincsenek akikkel tudnék ilyenkor szórakozni. Apa szokott velem társasozni,segítek neki főzésben,ebben abban,de most tök idegbeteg velem és nem tudom mi ütött belé,hogy bezárja az ajtót. Tegnap kiabált velem amikor meglátta,hogy vízes vagyok. Ja és 17 nem fogadott hívásom volt tőle. Pedig csak 1 órát szoktam futni.


13/L


2017. okt. 23. 17:32
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
37%

a. Troll vagy.

b. Kórosan gyenge a fantáziád és az empatikus képességed.

2017. okt. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
78%

Ha nem viccnek szántad a kérdésedet, akkor csak sajnálni tudom apádat, hogy egy ilyen éretlen, buta lánya van.

Teljesen érthető, és jogos apád viselkedése.

Este szakadó esőben ne futkározzál. Ha annyira mozogni akarsz akkor tornázzál otthon.

Hidd el. 13 évesen nem tudod magad meg

2017. okt. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
85%
Mi bajod lesz, ha egy nap kimarad? Ha megfázol, nem egy napot fogsz kihagyni
2017. okt. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
65%
folyatom. Nem tudod magad megvédeni. Felnőtt embereket támadnak meg, akik szintén azt hitték megvédik magukat simán.
2017. okt. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Nem troll kérdés. Nem csak két napra mond esőt az a baj. És én szeretnék futni menni. Torna gyakorlatokat unalmas csinálni,annak nem látom hasznát. Dög meleg ruhákba öltözök ha megyek futni.
2017. okt. 23. 17:42
 6/25 A kérdező kommentje:
Hogy értve,hogy megtámadnak? Kik? Ilyenről nem írtam sehol, bocsi.
2017. okt. 23. 17:43
 7/25 anonim ***** válasza:
22%
Ha olvasol újságot, vagy hallgatsz híreket, nézel híradót, akkor tudhatod, hogy hányszor támadnak meg futó nőket. Felnőtteket! Te meg még gyerek vagy. Szeretnéd, ha összekötözve, megerőszakolva egy bokorban fejeznéd be az életed?
2017. okt. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
27%

Ráadásul bedugod a füled zenével.

Ezért írtam, hogy nincs fantáziád.

2017. okt. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
40%

Rengeteg futó nőt támadnak meg. Pár éve Soroksáron kegyetlen módszerrel öltek meg egy futónőt. Pár hónapja a Margitszigeten támadtak meg, és erőszakoltak meg egy 23 éves futólányt.

Te azt hiszed, hogy este, esőben, füleden a zene, megtudod magad védeni ha rád támadnak?

Na az ilyen ostobákra mondom, hogy ha beüt a baj, akkor meg is érdemlik.

2017. okt. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
56%
Kérj futópadot karácsonyra, és akkor a szobában is futhatsz.
2017. okt. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!