Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Csak én érzem kellemetlennek,...

Csak én érzem kellemetlennek, ha apámmal kellene dolgozzak?

Figyelt kérdés
30éves vagyok, és 11éve dolgozom egy teherautó szervízben. Inasként kezdtem, de közben elvégeztem a műszaki egyetemet, és már aféle műhelyfőnök lettem. Igazából inkább csak diagnosztikai, és adminisztratív feladataim vannak, csak ritkán segítek a szerelőknek, ha valamiben elakadnak. Most szükségünk lenne egy új villanyszerelőre, és mivel apám remek szakember, és épp nincs állása, szeretne jönni. Nekem kellemetlen lenne apámat utasítani, hogy "ezt csináld, úgy csináld" mert annó tőle tanúltam mindent.

2020. máj. 11. 19:20
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
82%
Inkább küldenéd fekete melóra egy építkezésre?
2020. máj. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha tényleg olyan jó szakember, nem számít, hogy az apukád.

Meg azt írod, hogy csak akkor segítesz, ha elakadnak valamiben. Plusz akkor sincs semmi, ha neked kell mondani, hogy mit csináljon.


Az én véleményem az, hogyha fel akarják venni, engedd. Egy jó szakember sosem árt:)

2020. máj. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
30éve ezzel a foglalkozik, a megyében ismeri az összes szakmabeli. Tárt karokkal fogadnák ákarhol, de ő pont ide akar jönni, mert szerinte jó buli lenne a fiával dolgozni. Nem akarom megbántani, neki nem említettem, hogy én nem örülök ennek.
2020. máj. 11. 19:40
 4/21 anonim ***** válasza:
84%

Miért lenne kellemetlen?


Ott a profi szakember és büszke lehetsz rá, hogy igen tőle tanultam!

Ha elakad akkor majd kiokoskodja vagy segítesz, semmi gáz nincs benne. Ő is megtenné érted.

Inkább az a fura miért merült ez fel benned

2020. máj. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Az ideális az lenne, ha tudnál apukáddal erről beszélni. Jó azt hallani valakinek, hogy a fia véleménye szerint jó szakember, meg hogy tőle tanult mindent. Ez még a későbbi együttműködéseteket is nagyban segítheti.


Hogy utána egy ilyen helyzet mennyire működik, az a résztvevők személyiségétől függ. Ha apukád normálisan kezeli a helyzetet, akkor nem lesz semmi komoly probléma. Egy ilyen helyzetnek megvannak a hátrányai, de előnyei is vannak, szerintem érdemes tenni egy próbát.

2020. máj. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Attol hogy 30evig valaki ugyanazt csinálja meg nembiztos hogy jó szakember. Az autó szerelés amúgysem agysebeszet.
2020. máj. 11. 19:51
 7/21 anonim ***** válasza:
64%
Magyarul akkor szégyenled?
2020. máj. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 Koronavajrusz válasza:
86%
Nem tudom milyen műszaki egyetemet végeztél, ha a kérdésben még azt állítod remek szakember, majd pár kommenttel később pedig azt, hogy a 30 év nem törvényszerűen jelenti azt, hogy remek szakember. Rúgd ki magadat inkább
2020. máj. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
36%
Én megértelek. Iszonyú kínos lenne a saját szülőm főnökeként dolgozni.
2020. máj. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
74%
Dehogy lenne kellemetlen, már ha jól kezelitek a dolgot. Amúgy meg lehet jót is tenne az üzletnek, ha egy olyan ember jönne, akit a szakmában minden helybeli ismer.
2020. máj. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!