Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti nyugodtan odaadnátok a...

Ti nyugodtan odaadnátok a mamának az unokát pár órára ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Borzalmas gyerekkorom volt, anyám vert. Próbálkozik, hogy ő mennyire megváltozott, de nyugtatón, altatón és anti depi gyógyszereken él, idegileg labilis. Soha nem bíztam benne, folyamatosan hazudik, érzelmileg zsarol, mert én önző módon nem hagyom egyedül a 4évesemmel. Heti többször látogatjuk, hogy ne legyen vita. Vagy velem van a baj?
2014. szept. 15. 14:03
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
98%
Nem adnám oda.
2014. szept. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
29%
Egy próbát megér. Ha látszik a gyereken, hogy nem volt jó, akkor nem hagynám egyedül vele többet.
2014. szept. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
97%
Egyedül biztosan nem merném hagyni vele.
2014. szept. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
97%
Nem.
2014. szept. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
97%

Azt még el tudom képzelni, hogy megváltozott és az unokáját nem bántaná, hiába vert téged.

Viszont olyanra nem bíznám a gyerekem (tök mindegy, hogy ki az és milyen jó ember) aki gyógyszereken él. Teljesen kiszámíthatatlan lehet a viselkedése. Lehet, hogy nincs is teljesen mindig magánál.

2014. szept. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim válasza:
27%
Anyám is ilyen volt. Mondjuk o meg sárga lapos ,de nem szed gyógyszereket. Próbál meg eloszor addig mig kimész a boltba. Aztán picit távolabb. Mennyi idős a gyermeked ? Tud beszelni ? Mert ha igen utana ki tudod kérdezni. Ha meg nem tud.... Hat max 15 percre. De igy h nem ismerem nehéz lenne fixen válaszolni. Szerintem ha nem bízol rovid idore hagyd csak ott.
2014. szept. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
96%
A nyugtató, antidepi, stb. gyógyszerek belassítják az embert, így ráhagyni egy négyévest én veszélyesnek tartanám. Az érzelmi zsarolás meg egy külön misét megér, miért nem szabad engedni neki.
2014. szept. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:

Mentek a zöld kezek.

Nem tudok esélyt adni, mert így is mindennek lehord a hátam mögött, minden évben kapott esélyt, 2 nap múlva kezdődött elölről. Mindenki elfordult tőle a jelleme miatt, anyagilag mindig támogattam, persze, szerinte az életem neki köszönhető, ez neki jár... Az még oké, hogy az én idegeim tönkre mentek, de a gyereket hagyja békén. Előttem is negéresen viselkedik vele, hiszti esetén viszont láthatóan felhúzza magát. Elvörösödik, kitágul a pupillája & fújtat...

Hogyan szereljem le? Már mindent próbáltam. Gyomorgörcsöt kapok, ha látom, hogy hív...

2014. szept. 15. 14:15
 9/41 anonim ***** válasza:
97%
nem! az szerintem teves megkozelites, h ha mar tud beszelni,biztosan elmondja, h ha vmi miatt rossz volt. egy gyerek szamara a felnottek vilaga nem olyan konnyen ertelezheto, ha furat tapasztal, nem biztos, h tudja, h az fura. pl vegyunk egy reszeges rokont. a gyerek az latja, h toltott, ivott egy pharbol (vegulis o is szokott), aztan picit furabban beszelt, talan mert almos lett, hiszen utana ke is dolt es ekaludt o keg eljatszogatott mellette. egy felnott tudja, mi tortent egy gyerek nem feltetlenul. es nem is lehet ilyen terhet rakni ra, h kiteszlek vminek, aztan majd szolsz, ha kozben ateltel vmi borzalmasat...
2014. szept. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
17%

De ha eldöntötted, hogy nem akarod, minek kérdezed meg?

Én sajnálom anyukád, mert biztosan mentális gondokkal küzd.

2014. szept. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!