Mit tennétek a helyembe?

Figyelt kérdés

31 éves anyuka vagyok. Szét mentünk apukával. Azóta sajnos itthon kell élnünk a kicsivel.most jött egy fiatal ember akit anyum nagyon nem tud elfogadni. Közölte ha legközelebb ide jön nem engedi be.

A fiatalember ma ide szeretne jönni, sőt azt akarja, hogy nála aludjunk is együtt.

Ti vele mennetek vagy hallgathatók a szülőre, hogy nem valló hozzad.


2020. máj. 16. 14:19
1 2 3 4 5
 1/42 Savlekotő ***** válasza:
66%
31 éves vagy,nem 13? Nem csodálom h apu lelépett,ha még 31 évesen is anyu hoz döntéseket helyetted,gondolom az előzővel is így volt, mint az óvodásnak,gyereknek nem kell gyerek előbb fel kell nőni.. Nem pasiznod kéne hanem mondjuk önállósodni végre. Mi generációnk 14 évesen már melózott,ma meg a 30 éveseknek anyu mondja kivel aludhat,jajj Istenem..
2020. máj. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
100%

Hat nézd, ha anyád nem akarja beengedni, megteheti, hiszen az ő háza.

Nem írtad mennyi idos a pasi, a ygerek, miota ismered, mikor lett vége a másik kapcsolatnak, miért nem élsz önállóan a gyerekkel, mi a baja anyádnak a pasival

2020. máj. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
77%
Most ha azt akarja a kani, hogy nala aludjatok egyutt, minek kell odamenni anyadhoz? :D oldd meg a gyerek felugyeletet es mehetsz a csavodhoz alukalni.
2020. máj. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 A kérdező kommentje:

7 éves a gyerek.

4 éve lett vége a kapcsolatnak.

A párom 41. Neki is van nagy lánya. Szeptembertől vagyunk együtt, eddig titkoltam szülők miatt. Most fel szeretnem vállalni.

Anyagilag most tudom talán megtenni, hogy keressek egy albérletet a kicsivel és éljük az életünket.

2020. máj. 16. 14:38
 5/42 A kérdező kommentje:
Gyerek az apjával van.
2020. máj. 16. 14:39
 6/42 anonim ***** válasza:
100%

Akkor most mi a kerdes? Mindjart elkoltozol amugy is anyadtol. Azt kell mondani: "anya, elmentem, ne varj mert holnap jovok csak. Puszi."


Azt nem kenyszeritheted ra, hogy vendegul is lassa a palit, de te ettol meg nem vagy bortonben.

2020. máj. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
100%
Bar el tudom kepzelni, milyen terrorban elhetsz te, ha 31 eves korod ellenere titkolnod kell a parkapcsolatodat otthon... hany evesnek neznek teged, 13nak?
2020. máj. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 Savlekotő ***** válasza:
82%
Ja hogy eddig hazudoztál nekik? Kicsit más a történet,31 évesen milyen család ahol felnőtt a kapcsolatáról hazudni kényszerül.. Megvertek volna ha megtudják hogy van valakid? Mielőtt pasizol talán válj le végre,a köldök zsinórt el kéne vágnod. Melyik gyerek van az apjával ővé vagy a tiéd?
2020. máj. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 A kérdező kommentje:

Volt kint decemberbe a pasi. Akkor azt mondta anyám többet ide be nem teheti a lábat, mert nem hozzam való.

Eddig titokba találkoztunk. Most jött el az ideje, hogy fel vállaljam öt. De kaptam már így is kígyót és békát pedig meg nem is láttak őt újra.

2020. máj. 16. 14:52
 10/42 Savlekotő ***** válasza:
100%
31 vagy állj a sarkadra mert így 41 évesen is ez lesz,eleve nem költözünk haza ilyen szülőkhöz,vagy amint tudunk el húzunk onnan..
2020. máj. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!