Mit tennétek a helyembe?

Figyelt kérdés

31 éves anyuka vagyok. Szét mentünk apukával. Azóta sajnos itthon kell élnünk a kicsivel.most jött egy fiatal ember akit anyum nagyon nem tud elfogadni. Közölte ha legközelebb ide jön nem engedi be.

A fiatalember ma ide szeretne jönni, sőt azt akarja, hogy nála aludjunk is együtt.

Ti vele mennetek vagy hallgathatók a szülőre, hogy nem valló hozzad.


2020. máj. 16. 14:19
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
0%
Most a férjed mellett volt a pasi is, jól értem?
2020. máj. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
Igazából neked kell megfelelnie, de az is lehet, hogy a szüleid csak nem akarják, hogy megint egy rossz kapcsolatba menj bele
2020. máj. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 Savlekotő ***** válasza:

Kb... igen... meg legyen 32 éves, diplomás, szűz. Magas 190cm feletti, de 100kg alatti... barna szemű. Szeresse a viccet, de azért komoly is legyen...


vannak igények

Ez vicc ugye? 32 éves szűz,valami vallási szektához tartoztok?

2020. máj. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 A kérdező kommentje:

Nem.

Csak a mostani páromnak van lanya. Szóval gondoltam szűznek kell lennie. Akkor nincs gyerek.

2020. máj. 16. 21:31
 25/42 Savlekotő ***** válasza:
Neked is van egy gyereked,mi a probléma? 31 évesen nagyon nem vagy még felnőtt hiába szültél már te is gyerek vagy még mert úgy kezelnek és hagyod.. A sorrend,leválni aztán a többi.
2020. máj. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 A kérdező kommentje:
Ez igaz kedves barátom... itthon is fekszek egyedül... az helyett hogy a párom karjaiba lennék...
2020. máj. 16. 22:10
 27/42 Savlekotő ***** válasza:
31 éves vagy veszed a táskát és mész a pasidhoz,megvernek ha elmész?.. Nem 31 évesen kell ezt a meccset játszani ez 17 18 éves korban van...
2020. máj. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 Savlekotő ***** válasza:
Sürgősen lépj valamit,mert ez a pasi is ki fog lépni a képletből és keres normális szintén lévő nőt aki nem retteg a szüleitől ennyire 30 felett. :(
2020. máj. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 A kérdező kommentje:

Megfenyegettek. Elveszik a fiam.

Olyan jogcímen, hogy ri..nc vagyok. Nem volt a gyerek apja mellett szeretőm. 4 éve szexuális életet sem éltem. Szóval nem cserélgetem a pasikat.

Meg nem foglalkozok a kisgyerekkel. Az igaz, hogy anyum hordja oviba és ő megy érte. Mivel 8-14ig van munkaideje. Így viszi 3/4 8 rá és megy érte fel 3ra. Én meg 3/4 8kor már a munkahelyen vagyok fel5 ig. De a szülőin vagy ha valami baj volt mindig én vettem részt. Persze megoldható lenne, hogy én megyek érte, szeptembertől meg is oldom. Megyünk szét 😀

Meg, hogy korona vírus idején ő volt a gyerekkel itthon. Hozza tartozik, hogy rokkant nyugdíjas. Nem dolgozhatott mert a veszélyeztetett korba tartozik. És miért legyünk itthon ketten, mikor szeptember meg messze van. Erre befenyit hogy nem foglalkozok a gyerekemmel 😓

2020. máj. 16. 22:36
 30/42 Savlekotő ***** válasza:
Borítékolom hogy sehova se mész,majd meglátod,nem fogsz tudni elköltözni különben nem ott lennél 31 évesen mint egy fogoly aki egy randira se mehet ki,amugy mi bajuk a szexel 31 éves vagy,ennyire vallásosak? 17 éves is szexel.. Itt a gyereket sajnálom hogy ilyen beteg családba született. A gyerek az apjához is mehet nem veheti el a nagyszülő csak úgy,a probléma hogy olyan szinten vaGY lebutítva félemlítve hogy a jogaiddal sem vagy tisztába. :(
2020. máj. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!