Mit tennétek a helyembe?

Figyelt kérdés

31 éves anyuka vagyok. Szét mentünk apukával. Azóta sajnos itthon kell élnünk a kicsivel.most jött egy fiatal ember akit anyum nagyon nem tud elfogadni. Közölte ha legközelebb ide jön nem engedi be.

A fiatalember ma ide szeretne jönni, sőt azt akarja, hogy nála aludjunk is együtt.

Ti vele mennetek vagy hallgathatók a szülőre, hogy nem valló hozzad.


2020. máj. 16. 14:19
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:

Nem tudják elvenni a fiadat, az nem rib.ncság, hogy van egy barátod. Elvált nő vagy, miért ne keresnél társat, az ég szerelmére? Ne állj már bele a zsarolásukba.

Azzal is hiába érvelnek, hogy anyád viszi oviba a gyereket meg ő is hozza el, ez teljesen normális dolog, ha neked a munkaidőd úgy alakul, hogy anyád ezt kényelmesebben megoldja. Vagy azt szeretné, hogy reggel 6-kor vidd a gyereket, hogy még munkád kezdete előtt beérjen? Ez normális lenne?

Ne hagyd már magad ennyire zsarolni, az ég áldjon meg.

Azoknak van igazuk, akik azt mondják, hogy ha ezt sokáig csinálod, akkor ez a pasi is ott fog hagyni téged a fenébe - és ezt nagyrészt anyádéknak köszönheted majd.

A megoldást már többen leírták. Nem a gyakorin kell busongani, hanem szépen összecsomagolni a holmidat meg a gyerekét is, és költözni. Légy már a magad életednek az ura!

2020. máj. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 Savlekotő ***** válasza:
Előző halálra van félemlítve szerencsétlen,a jogaival sincs tisztában,ebbe nőtt fel,az ilyen szülő vagy társ nem engedi hogy te csak úgy becsomagolj és elmenj saját életet élni,tudom mert a munkám során elég sok ilyet láttam..
2020. máj. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:

Kedves Savlekötő,

értem és elhiszem, hogy sok ilyen van. De nagyon remélem, hogy a kérdezőnek lesz elég ereje, hogy kitörjön ebből. Az, hogy a kérdést feltette, talán reményt ad arra, hogy van igény a változásra. Ha nem változtat, akkor azt az életet fogja élni, amit az anyjáék szánnak neki.

Nagyon nehéz lesz, de tényleg nincs más megoldás, mint eltávolodni a szülőktől, akik irányítani akarják a 30+-os gyereküket.

Ha nem lépi meg, akkor sajnos csak önmagát okolhatja majd.

Bízom a kérdezőben, remélem minden erejét összeszedi és tiplizik. Gyerekestül.

Az se baj, ha nem jön össze a kapcsolat tartósan a mostani barátjával, de anyukáékat akkor is le kell állítani.

2020. máj. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 Savlekotő ***** válasza:
Én is remélem hogy le tud tiplizni onnan elég beteg dolog egy 30 as nőt ler---bancozni mert párkapcsolatot szeretne 4 év magány után.. Vallás sebesülést sejtek itt..
2020. máj. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 A kérdező kommentje:

Anyámmal férfiak terén sosem egyezett az ízlésük. Mindig is voltak viták. Előbb utóbb olyanba is bele kötött, aki először ő akarta hogy randizzunk.

Igen, itt kell őket hagynunk és élni a saját életünket.

A pasi meg... 25en meg vissza a Balatonra. Nem jön vissza csak szeptemberbe. Ki tudja addig mi lesz velünk. Hiába mondja szeret és kitart. Így hogy titokba találkoztunk és a mostani randi is meghiúsult... esélytelen.

Esetleg akkor ha sikerül júniusban elköltözni. És tényleg tudunk 2 hetente találkozni. Szeptemberbe meg közösen megoldást találni.

2020. máj. 17. 07:56
 36/42 anonim ***** válasza:
Kerdezo en elhiszem, hogy nehez, de kicsit ugy erzem mintha magad sem akarnad megoldani ezt. A pasid lemegy a Balatonra szeptemberig - ez most azt jelenti, hogy addig nem talalkoztok egymassal?? Menj el hozza hetvegen, amikor a kicsi apanal van. Es miert hiusult meg a randi? Miert nem mentel el? A szuleid nem tudjak elvenni a gyerekedet... van munkad, jovedelmed, gondolom apa fizet gyt-t is. Mivel tartanak sakkban a szuleid, hogy 30 evesen nem mehetsz el egy rohadt randira??
2020. máj. 17. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 A kérdező kommentje:

Mert egy életképtelen egyed votlam? Aki mindig meg akart felni a szüleinek? És meg is tette.

Csak most nem tetszik hogy önálló akaratom lett. És igenis kiállok a páromert.

Lehet megbant. Lehet megcsal. De ha meg sem próbálom sosem derül ki passzolnk-e egymáshoz. Mert anyamek szerint jobbat erdemlek. De ki a jobb?

2020. máj. 17. 08:55
 38/42 anonim ***** válasza:
Orulok, hogy felismerted a gondokat es hajlando vagy valtozni! Szurkolok neked, jard a sajat utad 😊
2020. máj. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az utolsóhoz, 31 évesen le kell már válni, és a saját életedet élni.
2020. máj. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Rajta vagyok, hogy olyan életem legyen amilyet szeretnék. Még akkor is, ha anyagilag kicsit összébb kell majd szorítani a nadrág szíjat.
2020. máj. 17. 17:10
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!