Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért van ez? Úgy érzem...

Miért van ez? Úgy érzem anyukám mindig rajtam vezeti le a feszültségét!

Figyelt kérdés
Nem rossz a kapcsolatom az anyukámmal viszont van, hogy rájön valami, és akkor mindenért engem állít be hibásnak. Például ha valamit ő elront akkor az szinte biztos hogy miattam van. Van még 2 testvérem, én vagyok a középső. Nekik nem szokott ilyeneket mondani. Nagyon rosszul esik amikor ezt csinálja, néha bocsánatot is kér érte de akkor sem értem miért csinálja. Nagyon sértő dolgokat vág ilyenkor a fejemhez, és hiába próbálom neki mondani, hogy semmi rosszat nem csináltam, ő egyre csak kiabál. Nagyon sokat szoktunk ezért veszekedni, én pedig nem is értem az egész felháborodását. Ilyenkor el szoktam vonulni inkább a szobámba, de még akkor is hallom, hogy minimum fél óráig engem szid, és hogy most jól meg kéne engem verni, meg mondogatja, hogy ő most milyen ideges MIATTAM. Ilyenkor mindegy mit mondok neki, mert nekem nem lehet igazam. Nem egyszer megpróbáltam már vele ilyenkor nyugodtan beszélni, nem lehet, mert belőlem "árad a negatív energia"

2020. máj. 16. 16:28
 1/8 anonim ***** válasza:
9%
Nem örökbe fogadott gyerek vagy véletlenül?...
2020. máj. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Savlekotő ***** válasza:
21%
Én becsúszottra tippelek inkább mint örökbe fogadottra. :(
2020. máj. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%
Úgy lehet, ilyet láttam már én is, a nem akart gyereket az anyja egész életében gyötörte..
2020. máj. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
16%
Becsúszott lehet, igen. :(
2020. máj. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
47%

Szia!

Sajnos nekem sem a legjobb kapcsolatom anyummal, ez meg még egy lapáttal rá tesz arra, hogy a barátomat sem kedveli.

Nekem egy nővérem van, sajnos rajta is gyakran kitölti feszültséget.

Esetleg nem váltak el a szüleid? Vagy nincs valami probélmája, munka helyen vagy ilyenek?

Azt tanácsolom, hogy egy ideig húzd meg magad a szobádban. Ha esetleg nagyon nem bírod a stressz helyzetet, akkor írj privátban és megadok egy platformot, ahol eltudsz érni. Én szívesen meghallgatlak. Kitartást neked😊

2020. máj. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem, se nem becsúszott, se nem örökbe fogadott gyerek nem vagyok.
2020. máj. 16. 17:18
 7/8 anonim ***** válasza:
88%
Én is így nőtem fel, sőt már felnőtt vagyok, de ugyanez a helyzet csak többnyire telefonon keresztül és burkoltabb formában. Szerintem valakin muszáj levezetnie a feszültségét és valamiért te vagy a leggyengébb láncszem a családban. Tudom, hogy nagyon rosszul esik, de valahogy próbáld meg nem magadra venni a dolgot, valószínűleg magával van problémája, de mindig könnyebb másokat okolni.
2020. máj. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
30%
Most már kezditek megérteni, sajnálni az apukákat.
2020. máj. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!