Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülőknek hazudtál a hol...

Danika20040614 kérdése:

Szülőknek hazudtál a hol létedről?

Figyelt kérdés
Volt veletek olyan hogy azt mondtatok a szüleiteknek hogy pl az egyik barátnődnél alszol és nem ott aludtàl hanem a pasidnál? Es ha csináltad akkor hányszor? Lebuktàl?
2020. máj. 21. 02:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
85%
Nem.
2020. máj. 21. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
22%

Nem. Miért nem mondod el nekik, hogy a pasidhoz mész de nem fogtok csinálni semmi olyat?

Az egyik ismerősöm járt így a szülei megtudták és le is kiabálták a fejét és el is tiltották a közösségtől.

2020. máj. 21. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
96%
Egyszer hazudtam,bár nem pasihoz mentem hanem hajnalban buli után a barátnőmhöz. Anyám éjszakás volt, azt mondtam neki,hazafele megyek. A kollégája viszont meglátott a munkahely ablakból és beárult,így mikor anyám végzett értemjött a barátnőmhöz..volt ott 2 srác is,életemben nem égtem még annyira.:D pedig nem kaptam ki nagyon, durca volt anya de semmi komoly. Többet nem hazudtam neki.
2020. máj. 21. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Igen és nem

Soha nem hazudtam..

Csak meghagytam abban a hitben, hogy ott vagyok, ahol gondolják.


Egyszer lebuktam, nem volt balhé belőle.

Annyi, hogy nyugodtan elmondhattam volna, csak tudják hol vagyok. Ekkor már egyébként 18 éves elmúltam.... de nyilván csak az életkoromból fakadóan voltam felnőtt.


Kollégista voltam.

Az akkori párom, akiről szüleim még nem tudtak a Szomszéd országból származott.

Határmentén laktunk.

Átvitt bemutatni a szüleinek, egy éjjelt ott is aludtunk.


Egyszer pedig elmentem Bp.-re bulizni... / 70km/

2020. máj. 21. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
62%

sokszor mondtam hogy apámhoz megyek, közben a discoba voltam


anyámnak volt egy mániája hogy érjek haza 11 meg 12re


nem értette meg hogy akkor kezdődik a buli, így ha jól akartam magam érezni, hazudnom kellett


sose buktam le

2020. máj. 21. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
69%
Igen, sajnos sokszor volt ilyen. Azt mondtam ott alszom valakinél, közben pedig buliba mentem. Leginkább azért hazudtam neki, hogy ne aggódjon értem és nyugodtan tudjon aludni.
2020. máj. 21. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Semmi ilyet nem hazudtam. Mármint buli meg pasi miatt nem.

De kollégista vagyok, és anyámnak fóbiája van attól ha nem a barátaimmal megyek valahová, pláne, ha ezt esti kimenőben teszem sötétedés után. Ezzel értsétek úgy, hogy gyalog 10-15 perc a bolt, és szerinte tuti bajom esne. Ezért ha épp látom, hogy akkor ír, amikor megyek, inkább azt mondom, hogy a koliba vagyok.

Szerintem felesleges bárkit is magammal rángatni a boltba, csak mert venni akarok egy liter tejet például. Illetve ha senki sem ér rá vacsi után mondjuk, és borzasztó volt a kaja, akkor nyilván nem tervezem éhen halni, szóval elmegyek egyedül. Ezeket nem mindig említem neki, vagy van amikor az ellenkezőjét mondom, hogy á, nem mentem sehova kimenőkor, vagy azt, hogy nem egyedül mentem.


17l

2020. máj. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
21%
Nem. Nálunk nem volt szokás hazudozni.
2020. máj. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Így telt az egész gyerekkorom, jó régen már.

Rossz is volt, nevetséges is, megalázó is.

Szóval nagyon is adok arra, hogy az én gyereimnek ne ilyen legyen. Néha nyel egy nagyot az ember, vagy el is mondom, hogy nem örülök neki. De annak örülök, hogy nem kell kamuznia.

2020. máj. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
79%
Igen, de nem csináltam belőle rendszert
2020. máj. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!