Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit reagálnátok, hogy ha...

Mit reagálnátok, hogy ha megtudnátok ezt a 17 éves gyereketekről?

Figyelt kérdés

Hogy a digitális oktatás alatt YouTube csatornába kezdett. Te csak azt hitted, hogy azért csinálja akkor a házit, amikor otthon vagy, mert annyi van neki, közben meg csak, akkor veszi fel a videókat, amíg egyedül van otthon. És egyébként meg lenne a tanulni valóval, ha nem foglalkozna a videózással.

Ennek ellenére viszont teljesíti az iskolai feladatokat, illetve a megtartott online órákat sem hagyja ki.


Mit reagálnátok, ha megtudnátok, hogy a délelőttjét így tölti?



2020. máj. 24. 13:15
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
92%
Egyet értek a fentiekkel, ha nem megy a tanulás rovására és a tartalom sem káros akkor csinálja, de mindenképpen beszéld meg vele és támogasd.
2020. máj. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Eddig úgy láttam hogy szülők írnak bár hozzájuk szól a kérdés de én mint gyerek szemszögéből írok. Én is elkezdtem egy youtube csatornát és anyának el is mondtam csak annyi volt a kikötés hogy mielött felrakok egy videót azelött mutassam meg neki. Nekem ez teljesen rendbe van és nem zavar mert tudom hogy úgysem raknék ki társadalomra ártalmas videót. Én csak annyit kötöttem ki hogy nem mondom el a csatorna nevét mert nem akarom hogy a rokonok nézzék vagy azok iratkoznának fel.
2020. máj. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
90%
12. Válaszoló vagyok. Csak hozzátenném hogy már van olyan aki 12-13 évesen videózik és értelmes tartalmakat gyárt
2020. máj. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
35%
Csak egy példát mondj erre utolsó, ami nem pofikavakolás, nem hiszti, meg nem mások ócsárlása...
2020. máj. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonymousreview60 ***** válasza:
81%

Tanórán részt vesz? Igen.

Házit csinál? Igen.

A jegyei nem romlottak? Igen.

A házimunkában részt vesz? Igen?

A munka-átcsoportosítással felelősséget és koncentrálást tanul? Igen.

Teljesen hülye vagy, hogy feleslegesen aggódsz? Igen.

2020. máj. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
50%

En maskepp ertelmezem a kerdesed a reszletek alapjan, mint a tobbi valaszolo.

Az bánt, hogy te eddig johiszemuen azt hitted egesz nap tanul a gyereked es mire hazaersz ő még mindig a hazikat nyomja. Erreföl véletlenul megtudtad, hogy ehelyett youtube csatornat keszit es a delelottjei java resze videokeszitessel telik es neked errol egy szot se szolt x ideig. Jol ertem?


Mert ez esetben a helyedben en egy kicsit rosszul ereznem magam es nagyon nehezen tartanam magamban a csalodottsagomat. Ugy ereznem at lettem vagva. DE es ez egy nagyon fontos DE:

Most, hogy megtudtad mit csinal es vegul is nem a tanulas rovasara, akkor egyreszt beszeld meg vele, hogy hat ezt nem kellett volna titkolnia, hiszen ha mellette ilyen szepen megy a digitalis oktatas, akkor .iert is lett vokna gond, ha elmondja.

Masreszt viszont amiket itt irtak (biztonsagi alapok - lakas, magabol mi latszik, tema) arrol.beszelgetnetek kellene. Es azt hozzatenned te sokkaal jobban orultel volna, ha elobb neked megemliti es errol a reszerol beszelgettek, mint hogy utolag tudod meg. Ha amugy nem bena amit csinal szerinted, akkor nezzetek meg nehanyat egyutt es mondj pozitiv epito velemenyt hozza. Es kerd maskor szoljon...

2020. máj. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
19%
Küldj linket. Tanítónő vagyok. :)
2020. máj. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
78%
14. Számtalan példát lehet erre mondani, csak a "kisgyerekeket" nagyon kevesen nézik. Itt nyílván nem arra gondolok aki 10 évesen mondogatja hogy baszkííí meg k.... anyád és hasonló társai. De hozzátenném hogy aki 12-13 évesen kezdik azok sokan abbahagyák mert vagy negatív kommenteket kapnak vagy egyszerűen rossz látni nekik hogy éppen hogy alig van feliratkozójuk.
2020. máj. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
26%
Komolyan érdekel, mutasd azt a példát, mert én eddig csak hisztis miniribikbe botlottam ebből a korosztályból, normálisat egyet se láttam.
2020. máj. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
28%

#16

Mégis miért kéne beszámolnia arról hogy mit csinál szabadidejében? Lehet hogy nem véletlenül akkor csinálja a videókat amikor egyedül van, mert akkor élheti a saját életét anélkül hogy zavarják őt vagy hogy bárki mármibe beleszólna.

Anyámmal is ez a baj nem tiszteli a magánéletem és állandóan beleszól, ítélkezik, kutakodik és emiatt már nem is csinálok semmit itthon mert úgy érzem nem lehetek önmagam, csak akkor amikor egyedül vagyok itthon.

Sőt ez már olyan szinten van nálam hogy anyámnak nem mondok el egyáltalán semmit, még jelentéktelen hülyeségeket sem, pedig én még idősebb is vagyok mint a kérdező.

Baromira le tud húzni az életről ha még otthon a saját szobádban sem lehet magánéleted

2020. máj. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!