Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit reagálnátok, hogy ha...

Mit reagálnátok, hogy ha megtudnátok ezt a 17 éves gyereketekről?

Figyelt kérdés

Hogy a digitális oktatás alatt YouTube csatornába kezdett. Te csak azt hitted, hogy azért csinálja akkor a házit, amikor otthon vagy, mert annyi van neki, közben meg csak, akkor veszi fel a videókat, amíg egyedül van otthon. És egyébként meg lenne a tanulni valóval, ha nem foglalkozna a videózással.

Ennek ellenére viszont teljesíti az iskolai feladatokat, illetve a megtartott online órákat sem hagyja ki.


Mit reagálnátok, ha megtudnátok, hogy a délelőttjét így tölti?



2020. máj. 24. 13:15
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
37%
17. Vagyok. Miért is lettem 9%-ra lepontozva?
2020. máj. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
79%
Nekem volt ismerősöm, aki a szülei tudta nélkül videózott 18-19 évesen éveken át. Könyvekről, sminkekről szóló tartalmakat gyártott, szóval semmi kínos vagy káros dologról nem volt szó, ráadásul csak a keresztnevét lehetett tudni, tehát kvázi ismeretlenek számára beazonosíthatatlan volt. Amikor a szülei megtudták, konkrétan megmondták neki, hogy amíg velük lakik (épp egyetemre készültünk), addig szó sem lehet videózásról, a már meglevő tartalmakat is letöröltették vele, arra sem volt lehetősége, hogy a követőinek elmagyarázza, miért tűnik el hirtelen az internetről - pedig egyébként nem volt népszerűtlen, több tízezren nézték. Nekem erről akkor és azóta is az a véleményem, hogy ez a legrosszabb, amit egy szülő tehet, és ha nem kínos, értéktelen, rossz példát mutató videókról van szó, akkor egyszerűen hagyni kellene, pláne úgy, hogy közel nagykorú az illető. Nekem csak egy blogom van, de a szüleim soha nem mondták, hogy hagyjam abba, sőt, kifejezetten támogatnak benne.
2020. máj. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Annyi baj legyen! Meglátva a nyitókérdést már azt hittem, hogy rablási- vagy drogügybe keveredett.
2022. febr. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!