Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha egy 8-10 eves kislány...

Ha egy 8-10 eves kislány fürdik, mennyire van joga ahoz, hogy azt mondja az apjának, menjen ki?

Figyelt kérdés

Meg eltakarja magat, kellemetlenul erzi magat, szegyenlos.

Ez egy normal csaladban hogy megy?

Most nem arrol van szo, hogy az apa leul a kad szelere es nez, de peldaul olyanra, hogy egy terben van a wc a kaddal, es kopogas vagy kerdes nelkul benyit, elvegzi a dolgat, vagy ki akar vinni valami a furdoszobabol.

Tehat ahelyett hogy varna 10 percet, amig a lany vegez, inkabb bemegy furdes kozben.


2020. máj. 24. 17:19
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
93%

Hát ne menjen be. Dolgát végezni meg pláne ne.

Már még jó, hogy kényelmetlenül érzi magát. Az apa nem érzi, hogy nem kéne?

2020. máj. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem normális hogy azt kéri húzzon ki pláne ha nem kopog.A dolgát végezni meg akkor se menjen be az apa hogy ha valaki csak simán fogat mos!( legalábbis szerintem )
2020. máj. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
94%

Megkérheti. Nemcsak az apját, hanem mindenkit, akit ő nem akar, hogy ott legyen. (Például, ha nem akar testvérrel együtt fürödni, vagy nem akarja azt sem, hogy anyuka fürdesse le.)

A lényeg, hogy itt nem azon van a hangsúly, hogy apa, tehát férfi, hanem azon, hogy a kislány mit szeretne.

Hozzám anyu sem jöhetett be már ennyi idős koromban.

2020. máj. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem egy normális családban fel sem merül az, hogy az apa bemegy hugyozni, elővenni a farkát, míg egy kislány fürdik.
2020. máj. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem se kell apukának bemenni!
2020. máj. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
86%
Teljes mértékben joga van hozzá.
2020. máj. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonymousreview60 ***** válasza:
93%
Ha gyerek így kéri, akkor ne menjen be az apa!
2020. máj. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
95%
Ha a kislány nem akarja, akkor ne menjen be. De egy normális családban szerintem amúgy sem szokás, hogy mindenki egyszerre van a fürdőszobában. Ennyi idősen egyedül fürödtem, és azalatt senki nem jött be, mint ahogy én sem nyitottam rá apámra vagy anyámra amíg fürödtek vagy pisiltek.
2020. máj. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 qkker1 ***** válasza:
96%

Elég debil "apa" lehet"

11 és 12 évesek a lányaim, de eszembe sem jutna bemenni a fürdőbe, amikor fürdenek!


F52

2020. máj. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
96%
Normális családban megkérheti és meg is teszik, de ha kattantak, és fura elveket vallanak a szülők, és azt hiszik, csak nekik lehet igazuk, akkor úgyis be fognak járkálni hozzá. Az én családom is ilyen, szerintük ha családon belül vagyunk, akkor ott nincs szégyenlősködés és kész, meg akkor megy be mindenki a fürdőbe, amikor akar, stb. Egy gyerek meg pláne ne szégyenlősködjön, mert az "még mit szégyellne?"
2020. máj. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!