Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért van az, hogy ha egy...

Miért van az, hogy ha egy anya szájon csókolja a kisfiát, az senkit sem érdekel, de ha egy apa szájon csókolja a kislányát, azt meglincselik?

Figyelt kérdés
Hol van itt egyenjogúság?

2019. szept. 12. 16:50
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
91%
Én nem látok ilyesmi megkülönböztetést sehol. Ez minden formában undorító szerintem, anya-lánya, apa-fia felállásban is.
2019. szept. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
92%

Kik lincselik meg?

Ezek kultúra függő szokások. Van akinek mindkettő furcsa, visszatetsző, van akinek egyik se. Ezek serint olyan is van, akinek csak az egyik.

2019. szept. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
91%
Nem tudom, te milyen környezetben élsz, de én mindenhol azt látom magam körül, hogy mindkettőt elítélik (jogosan, szerintem).
2019. szept. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
57%

Én sem értem ezt a faluhelyen és kisebbségek körében népszerű dolgot... Gyereknek puszi arcra már baba korában... Ha a száját csókolgatja azt mind becsukni pedofília vádjával. Majd csókolgatja szájon az pasija/csaja. Amikor ilyet látok mindig kiráz a hideg, még ha olyan csini is az anyuka, hogy vele bármikor :D :D


És van egy ismerős, aki közel a 30-hoz még mindig köszönésnél szájrapuszizik az anyjával...


F

2019. szept. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
99%
Szerintem nem helyes így csókolgatni egy gyermeket. De elnézést kérek, akinek mások a szokásai!
2019. szept. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem mindkettő iszonyat gusztustalan, beteg, bennem visszatetszést kelt. A környezetemben ugyanezt tapasztalom. Mármint hogy fura szemmel nézik az ilyet.
2019. szept. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
54%
Ne hazudozz.
2019. szept. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem se csókolgasson senki se szájon gyereket...
2019. szept. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
85%
Hát 4, én meg sose láttam se falun, se cigányoknál. Ellenben az amcsi filmeket bámuló harmincas anyuciknál annál inkább (játszótér van előttünk, úgyhogy elég sok anyukát látok nap mint nap).
2019. szept. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
14%
Miért, kislányokat akarsz szájon csókolni?
2019. szept. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!