Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan vegyem rá a szüleimet...

Hogyan vegyem rá a szüleimet arra, hogy kaphassak egy új telefont?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Mielőtt valaki nekem jönne, és rögtön megkapnám az elkényeztetett jelzőt, elhihetitek: nem ez a helyzet.


Jelenleg egy olcsókategóriás, 5.1-es android rendszerrel rendelkező 8 GB-os telefonom van, amit nagyom kevésnek találok, mivel tanulni sem tudok rajta, illetve max. 100 kép fér rá. Egy éjszaka alatt akár kikapcsolt, akár bekapcsolt állapotban van 100%-ról 1%-ra merül.


Nem egy drága telefonra vágyom, hanem egy 40000 forint környékén lévőre.


A szüleim nagyon szeretnek, de zsebpénzt sose kaptam, vagy kértem, mert ha olyan volt a helyzet megkaptam azt, amit akartam. Telefont már fél éve szeretnék kb. (Ez 3 éves.) Apám szerint még nem nagyon kellene nekem új.


Tanulni is rengeteget szoktam, mint ahogy említettem fentebb egy megfelelő telefonkészülék mellett.


Tudnátok tanácsot adni, hogy mivel győzzem meg őket? Bármit szívesen várok a kommentek között egy dolog kivételével, ami a szüleim szidása. :)



2020. máj. 26. 07:51
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Apukád elé állsz. S megkérdezed. A válaszát megkérem, hogy indokolja meg.
2020. máj. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
53%
Megkéred
2020. máj. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
A korod nem mered leírni?
2020. máj. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Menj el dolgozni, más is abból él.
2020. máj. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha a fentieket elmondtad a szüleidnek és mégis nemet mondtak, akkor úgysem fogod tudni őket rávenni, hogy új telefont vegyenek neked. Kénytelen vagy vagy elmenni diákmunkára, vagy esetleg ha vannak olyan régebbi dolgaid, amiket el tudsz adni, akkor abból is tudsz pénzt csinálni. Én a már nem használt könyveimet adtam el, több tízezer forintot kerestem ezzel, de persze hónapokig vagy inkább évekig tartott, mire el tudtam adni az összeset, szóval ez elég lassú folyamat volt. De ha neked van olyan valamid, ami értékesebb és már nem kell, akkor viszonylag gyorsan és könnyen lehet vele pénzt keresni.
2020. máj. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!