Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van itt olyan akit eldobott...

Van itt olyan akit eldobott az anyja/apja?

Figyelt kérdés

Olyan sztorikra lennék kiváncsi, hogy valaki nem ismeri az édesanyját vagy az édesapját és csak később ismerte meg/vagy meg sem ismerte.

Hogy történt? Írjatok nemet korosztályt, és hogy hány évesek voltatok akkor, mit érzékeltetek ebből, vagy hogy emlékeztek -e rájuk egyáltalán? Ki nevelt fel titeket ilyesmik


2020. máj. 28. 14:05
 1/3 anonim ***** válasza:
8%
Csak olyan nőt ismerek,aki a sogorával kufircolt,majd a születendö babát a kórházban hagyta,lemondott róla.
2020. máj. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Az én történetem a következő:

9 éves voltam, mikor anyukám lelépett egy férfival, aki állítólag még rokon is volt. Elváltak. Anyukám szüleihez, a nagyszülőkhöz kerültünk két tesómmal. Mikor 18 lettem apukamhoz költöztem.

A válásuk után nem igazán éreztem hogy bajok értek. Persze szakember látta volna... Anyukám szinte sose keresett, nem mentünk el együtt sehova(1-2 alkalmat kivéve), nem beszélgettünk. Gyakorlatilag nem ismerem, pedig minden nap láthatott, mert a nagypapámnál dolgozott...már amikor nem volt részeg.

Később jött ki rajtam emetofóbiával, zarkózottsággal, nem tudtam kapcsolatokat teremteni. Nem tudtam hol a helyem, mi vagyok, ki vagyok. Hozzá teszem, hogy két nagymamám se kedvelt, egyiknek az öcsém, másiknak a bátyám volt a kedvenc.

Én 18 évesen megismertem Istent, hogy Ő szeret. Elfogadtam a múltamat, a szüleimnek es a nagyszüleimnek is megbocsátottam. Elkezdte gyógyítani a sebeket, amik sajnos olyan mélyek hogy meg ma is megmaradt az emetofóbia, ebből nehezen szabadulok.

Most 38 vagyok, van egy szerető férjem, két gyerekünk, akiket a legjobb tudásom szerint próbálok nevelni. Tudom, hogy mit ne úgy csináljak, mit ami engem rosszul érintett. És dupla szeretetet kapnak, ami nekem nem adatott meg 😊

Hosszan lehetne mesélni, a lényeget leírtam. Ha nem hagyom, hogy Isten megváltoztassa az életemet, ezt nem írtam volna le, mert már nem élnék. Vagy öngyilkos lettem volna, vagy folytatom az elrontott életemet a mélység felé.

2020. máj. 29. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ha kérdésed van, üzenetben is szívesen válaszolok. Mindenesetre jó lett volna már rég elmenni egy pszichológushoz, én most járok. Ha tudsz, es hasonló helyzetben vagy, minél hamarabb tedd meg!!!
2020. máj. 29. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!