Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 17 éves vagyok de a szüleim...

17 éves vagyok de a szüleim még mindíg kihatással vannak a lelkemre.Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Rosszul vagyok amikor veszekednek,vagy elhibáznak valamit.Nem rudok mit tenni ellene.Szörnyen érzem magamat.Ez nem mehet így tovább

2020. máj. 28. 23:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
17%

Tiszteled a szüleidet és látszik, hogy megvan még a tekintély! Ez jó!


Ők veszekednek a gyerek előtt az meg őket minősíti... :/

2020. máj. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Fejér György ***** válasza:
88%
Azért nehéz elsőre válaszolni erre a kérdésre, mert jó lenne tudni, miért zavar ez ennyire Téged, amit leírtál? A veszekedést még csak-csak értem, az mindenkit zavarna... De ha hibáznak, ez Neked miért szörnyű? (Biztosan régóta probléma...?) Csak találgatni tudok: nem akarsz hasonlítani rájuk...? Vannak olyan szokásaik egyébként, amelyek Téged idegesítenek, vagy ellenszenvesek? Írj többet...
2020. máj. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
Addig örülj, amíg Téged nem emlegetnek közben. Ne tudd meg, mennyit veszekedtek rajtam, komolyan mondom, ilyenkor inkább váljon az ember...
2020. máj. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
69%

Egy könyv, amit bár olvasgattam volna 17 évesen! : 12 szabály az élethez

Ebook és papír formában is elérhető.

2020. máj. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
78%
45 éves vagyok és a szüleim még mindig kihatással vannak a lelkemre. Egész életemben így lesz. Ha az ember szereti a szüleit, ez a normális.
2020. máj. 29. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
64%
szerintem ez jó dolog, csak általában az emberek ezt titkolják és ezért érzed furának
2020. máj. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
84%
Azért ez nagyban függ attól, hogy miként hatnak az emberre.
2020. máj. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
59%

Én 25 éves vagyok, már nem élek otthon, de a mai napig megvisel minden alkalommal, ha hallom, hogy otthon valami feszültség van.


Szerintem ez embertípus kérdése, van akinek soha nem múlik el, de idővel megtanulod helyre tenni magadban ezeket.

2020. jún. 18. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

Egész életedben hatással lesznek rád a szüleid, sjanos vagy hála Istennek - kiválaszthatod, hogy melyik.


Az a problémád, hogy veszekednek - megnyugodhatsz, minden házaspár veszekszik, mert ez hozzátartozik egyes problémáknak a megoldásához. Az a fontos, hogy megbékélnek-e utána. Remélem, hogy igen...


Már elég idős vagy hozzá, hogy látod a hibáikat, amiket elkövetnek az életben - gondolj arra, hogy ők is emberek, és az emberek hibáznak, ahogy te is biztosan sokat hibáztál és még sokat is fogsz hibázni a további életed során.


Inkább próbálj tanulni tőlük: vedd át, amit jól csinálnak és kerüld el, amit rosszul csinálnak. És tiszteld őket, ez a boldog élet kulcsa...

2020. júl. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
64%
Nekem még 27 évesen is
2020. júl. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!