Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért van az, hogy minden...

Miért van az, hogy minden saját magánügyemet csak akkor csinálhatom amikor anyám akarja?

Figyelt kérdés

Most konkrétan a jogsiról van szó. e-titán-ban csinálom a tankönyvet, hogy elérjem a 100%-ot. 87 %-nál tartok és kérte az oktató, hogy 90-nél szóljunk, mert már akkor úgy írja be, hogy megvan a 100% és hamarabb kapok vizsgaidőpontot. aztán vizsga előtt 1 nappal lesz meg a 100%.


És anyám egyszerűen nem bírja elviselni, hogy nem pontban akkor csinálok egy modult amikor ő akarja.

Reggel 11-kor szól, hogy csináljak egyet, én mondom, hogy jóóóó mindjárt.

Aztán 5 perc múlva szól, hogy csinálj, mert nem leszel kész.


Mivel nem leszek kész? nem mindegy, hogy egy kibszott modult most 11-kor vagy 13-kor csinálok meg?


2020. jún. 8. 10:43
 1/8 anonim ***** válasza:
97%

Figyelj, az E-titánban még a vizsgálat is gyakorolni kell nagyon sokat! Inkább ne legyen még időpontod...

Amúgy meg olyan tempóba haladsz, amibe akarsz nem? Egy nap alatt végig lehet nyomni az egész tanfolyamot!


És amúgy nemár hogy ezt a kérdést feltetted ide! Ha neked ez ekkora problémát jelent, mi lesz veled az életben?!

2020. jún. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Igen. olyan tempóban haladok amiben nekem jólesik. Nem akkor amikor anyámnak jó. De anyám egy kontrollmániás nő, aki csoda, hogy elviseli, ha nem akkor megyek vécére amikor neki megfelelő.

Nem arról beszélek, hogy lesz egy főnököm, aki határidőre kér dolgokat, hanem arról, hogy 16 évesen az anyám nem hagyja, hogy 13-kor csináljak meg valamit amire van végtelen sok időm.

2020. jún. 8. 11:40
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Beszéld meg vele, hogy neked kicsit nagyobb szabadságra van szükséged! :)

Ezt így mondd meg neki! Ha csak körüljárod a témát de nem beszélsz egyenesen, lehet hogy megérti, de terelni fog! :)

2020. jún. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%

kb ekkor tájt kell átnevelni a szülőket. Én is 16 voltam, amikor kialakítottam a saját teremet, beletelt vagy fél évbe minden, de idővel kompromisszumokra jutottunk.

Beszélni kell róla. És el kell fogadja, hogy nem ő irányít, ha nem fogadja el nem beszélsz vele, ennyi, aztán majd gondolkodik rajta és megérti.

2020. jún. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
HA kér valamit, akkor ne azt válaszold, hogy "jóóóó mindjárt", hanem azt, hogy 13 órakor (vagy bármilyen KONKRÉT idöpontban) csinálod meg.
2020. jún. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

"HA kér valamit, akkor ne azt válaszold, hogy "jóóóó mindjárt", hanem azt, hogy 13 órakor (vagy bármilyen KONKRÉT idöpontban) csinálod meg."


Nagyjából ezt írtam volna. Plusz, ha azt látja rajtad, hogy mindent az utolsó pillanatra hagysz vagy félvállról veszel, akkor kicsit jogosan cseszeget ezzel (nem olcsó mulatság).

2020. jún. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hátööö... oké, de ez az egész jogsis dolog saját pénzemből lesz. Egyszerre 2 fajta jogsit csinálok, egy nap a 100%-ból kb 8-10et csinálok. Nem értem miért kell folyamatosan csak sürgetni.
2020. jún. 8. 13:06
 8/8 anonim ***** válasza:
Itt most nem ez a lényeg hogy ki pénzéből van hanem arról, hogy ha látja anyukád hogy fejben is kezdesz felnőni, akkor nem biztos higy ennyire irányítani akar majd (#5, #6).
2020. jún. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!