Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Ti megszabjátok,hogy...

Szülők! Ti megszabjátok,hogy mit vehet a gyereketek a saját pénzéből?

Figyelt kérdés
Videójáték, sporteszköz,cipő,ruha ilyesmikre gondolok.Beleszóltok,ha drágának találjátok vagy abszolút nem tetszik?

2020. máj. 16. 15:05
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Előfordul
95 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%
Nálunk ez úgy működik, hogy szól mit akar venni, és mi segítünk neki minél jobb áron beszerezni. Az ,hogy nem tetszik az nem befolyásol minket.
2020. máj. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
74%

részben

fontos h legyen megtakarítása ehhez ragaszkodom (bevétel fele)

a többi elköltésébe nem szólok bele

2020. máj. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 ASegélyember ***** válasza:
80%
Nem vagyok szülő, de ha az lennék attól függne, hogy hány éves a gyerek.
2020. máj. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
81%
Attól függ mekkora a gyerek.
2020. máj. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
60%

Gyerekként írom:


Egyáltalán nem, bár nem igazán tudják mennyi pénzem van és mi(ke)t veszek belőle, szóval nekem így tökéletes

2020. máj. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
95%

Nem, a saját pénze arra van, hogy elkölthesse, amire csak akarja. Kivétel persze a drog, cigaretta meg alkohol, de nálunk ez még nem is merül fel. Remélem, soha nem is fog. :)

Jól nevelt ötéves kislány, a legnagyobb kérdés általában az, vehet-e magának gumicukrot a 200,- Ft-jából, vagy gyűjtse inkább össze a 900,- Ft-os színezőre. :)

2020. máj. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
82%
23 vagyok, anyám még mindig mániákusan irányítani próbál, és a saját munkámból megkeresett pénzemből is meg akarja szabni, hogy mire költhetek. Lehet egy tipped mennyire bírom. :)
2020. máj. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
92%
Ez maximum akkor fordul elő ha rossz minőségű dologra dobná ki a pénzét. Attól hogy valami éppen divatos, még lehet ócska. Elektronikus kütyübe, videojátékba nem szólok bele, inkább ruhába, cipőbe-de ott sem a kinézet, hanem a minőség miatt.
2020. máj. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
66%
Én hiába szeretném, hogy mire gyűjtsön.Teljesen másra meg sutyiban elcseszi a gyűjtött pénzét.
2020. máj. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
85%

Fiam 9 eves, a jegyei utan kap penzt. Ez nem sok 50-100forint minden 5os utan. Igaz kituno de igy meg jobb a motivacioja.

Nagyon kis takarekos, vezeti a fuzeteben, mennyi van es mennyit koltott.

Nyarra szeretne egy nagy jatekot venni, ezert meg egy 60 forintos nyalokat is meggondolja megvegye e.

Egyszer szoltam bele abba, hogy mit vegyen mikor igazi gagyi kinais muszalas polot nezett ki maganak a piacon. A felirat volt a lenyeg. Inkabb megvettem neki a dragabbat.

2020. máj. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!