Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem szeretnék tovább boxolni...

Nem szeretnék tovább boxolni de anyám nem engedi, hogy abbahagyjam... Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kb. 8 éve boxolok, de már legalább négy éve szeretném abbahagyni. Egyébként egész jó vagyok benne, nyertem pár bajnokságot is, de nem élvezem már annyira és kicsit úgy érzem, hogy nem is lettem tőle annyira kigyúrt, ezért már nem szeretném többé csinálni.

Anyám nem nagyon akarja, hogy abbahagyjam, ezért még nem mondtam meg neki, hogy hogy érzek ezzel kapcsolatban, de még Július közepéig(amikor lesz egy intenzív edzőtábor) szeretném abbahagyni.


Alternatívaként átállnék teljesen a kondira(amit egyébként már régebb óta csinálok), mert azt élvezem is és könnyebben növesztek vele izmot.


F16



2020. jún. 8. 19:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
89%
Próbálj meg anyáddal beszélni, biztos vagyok brnne hogy meg tudod győzni valahogy:)
2020. jún. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
89%
Szerintem is beszélj anyukáddal, ha rendesen megmondod, hogy miért akarod abbahagyni, és elmondod, hogy helyette mit csinál, tuti meg fogja engedni. Végül is neki csak az a fontos, hogy boldog legyél és egészséges :D
2020. jún. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
93%
Boxold le
2020. jún. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem hiányozni fog max.2 hónap után(persze beszélj anyukáddal)!
2020. jún. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
84%

16 evesen ne legyel nagy kigyurt. Kis sulyokkal edzzel max,kulonben nem nolsz meg.

En is jarok boxra es szepek meg szexik a fiuk ott,ne aggodj.

N/36

2020. jún. 9. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
88%

Ő, mond neki hogy nem szeretnel CTEt kapni a boxtol.

Keress ra mi az a cte, van egy ket cikk a neten. Azok utan kizart hogy hagyna hogy boxolj.


Kronikus traumarikus encephalopatia

2020. jún. 9. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
96%

Csak h vilagos legyen, nem tesz jot ha folyamtosan uteseket kap az ember agya, mikroagyrazkodasokat szenved el, vagy rendes agyrazkodast. Ami akár CTEt is okoz. Fokent amerikai futballistaknal okoz gondot, de minden opyan sportnal veszelyes lehet ahol a fejet/agyat utes eri.


Epp ezert mar egy ket helyen ifjusagi szinten tiltva van hogy fejelest gyakroljanak edzesen a labdarugok. Pedig csak egy labdarol beszelunk.

2020. jún. 9. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
95%
Mondd meg anyukádnak, hogy eleged van abból, hogy állandóan bucira verjenek. Sportolnál, de mást. Az edzőnknek is mondd meg, hogy neked ez már nem élvezet, belefáradtál...stb főleg hogy már 4! éve ez van. Lehet tehetséges gyerek vagy és sokra vihetnéd, de erőltetni nem szabad. Természetesen köszönd meg az eddigieket és kérd meg, hogy segítsen anyukádat is meg győzni. Amúgy meg ezek után ne járj edzésre. Ha anyukád vinne szépen állj meg az ajtóban, de ne menj be. Aztán menj haza. Édesapád mit szól hozzá?
2020. jún. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
16 évesen ennyi szabad döntésed kell legyen, hogy az ökölvívás nem olyan sport, amely egészségkárosodás nélkül korlátlan ideig folytatható. Ha ezt egy szülő nem érti meg, akkor nála van a hiba! A szeretet hiánya a megértés hiányával párosul. Meg kell vele értetni, hogy a fejre mért ütések kisebb, nagyobb agyrázkódást okoznak, aminek következtében károsodik az agy funkciója. Ez eddig már biztos bekövetkezett, ezért érzed úgy, hogy ebből elég.
2020. jún. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Igazából nem a nagy ütésekkel van a baj... az egy kicsit tetszik is, magas lett rőle a fájdalom küszöböm.


Igazából nem is tudom, hogy miért érzek így, ezért problémás a dolog...


Nem állhatok oda és mondhatok csak annyit hogy nem élvezem már annyira, az nem győzné meg, mert nem bízik benne, hogy rovábbra is mozognék rendszeresen... pedig amúgy ez is az egyik célom

2020. jún. 12. 23:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!