Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem vagyok fontos...

Miért nem vagyok fontos apukámnak?

Figyelt kérdés

Soha nem hív fel. Ha én hívom akkor még mindig kinyomja a telefont. Semmit nem tudd rólam.

Tudom még vannak így egy páran a világban



2020. jún. 12. 20:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ne törődj vele, ne próbáld megfejteni. Amúgy pl lehet, hogy azért mert te egy olyan gyerek voltál, akit ő nem akart, csak azért születtél, hogy megmaradhasson a szüleid házassága/kapcsolata; de nem úgy sült el. Énszerintem még az is lehet akár, hogy anyukád szándékosan nem védekezett és apukád tudta nélkül. Szóval ne törődj apukáddal, hát ő ilyen. Valószínűleg egyébként nem az érzelmek, érzelgősség, szeretet, stb. embere. Lehet, hogy valami trauma miatt még kifejezetten el is nyomja az érzelmeit, mert hordoz magában valami olyan lelki sebet; pl lehet, hogy nem voltak neki amolyan "minta-szülei" nem volt jó a kapcsolatuk, és akkor ezért nem is érti, hogyan kéne viszonyulnia egy gyerekhez. Meg pl nem olyan fejlett szóval valszeg az érzelmi intelligenciája. De erről nem feltétlenül ő tehet, de így kábé vagy nem alakult ki benne, vagy valamiért háttérbe került, vagy ő maga tudatosan háttérbe szorította. De ettől ő még nem feltétlen rossz ember; csak hát ő ilyen.
2020. jún. 13. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Becsuszott gyerek vagyok úgymond, tehát engem nem tervezték a szüleim.

Azt is hallottam a a nagyitol hoyg amikor anyu terhes lett velem szándékosan megvarta a 12 hetet a terhességnek hoyg meg véletlenül se vegyenek el tőle.

2020. jún. 13. 08:42
 13/14 anonim ***** válasza:
Itt a válasz a kérdésedre.
2020. jún. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

De egy egészséges ember nem viszi át az egyik ember iránt érzett haragját egy ártatlanra.

Ez egy rossz ember.

2020. jún. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!