Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért zavarja a szüleimet,...

Miért zavarja a szüleimet, hogy egész nap otthon vagyok?

Figyelt kérdés
Állandóan ezt kell hallgatni, hogy én ki sem teszem a lábamat a házból, mikor voltam kint utoljára, bent poshadok egész nap, miért nem megyek el valahova, ennyi idősen ők nem a szobában rohadtak egész nap, ide mentek meg oda mentek stb., stb. Mindezt úgy, hogy ők dolgoznak egész nap, tehát napközben nincsenek is otthon, hogy bármiben is ténylegesen zavarjam őket. Az otthoni teendőkből is kiveszem részem, megcsinálom a házimunkát stb., tehát arra sem lehet panaszuk, hogy nem csinálok otthon semmit. Szimplán csak nem megyek sehova, azt meg nem tudom miért bánják.
2020. jún. 13. 16:51
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
47%
Mert így képtelen leszel normálisan szocializálódni, valódi barátokat szerezni. Semmi élményed nem lesz különféle programokból, ráadásul egészségtelen is.
2020. jún. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
15%
Mert ők tartanak el.
2020. jún. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
31%
Mert látják, hogy soha nem fognak szabadulni tőled, a nyakukon élsz majd, míg világ a világ. Boldogtalanok attól, hogy magatehetetlen a gyerekük.
2020. jún. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:

1-es Jó, de egyedül mégis mit csináljon az ember? Én nem akarok így elmenni sehová sem, mert nem látom értelmét. Olyan mindegy, hogy most otthon vagyok vagy valahol máshol.

2-es Ők tartanak el, de még tanulok és szerintem ebben így nincsen semmi kivetnivaló.

3-as Szerintem ezt egyáltalán nem lehet egyértelműen kikövetkeztetni ebből. Értelemszerűen nem holnap fogok elköltözni, de nem is velük tervezem leélni az életem és szerintem semmi sem indokolja, hogy ezt gondold.

2020. jún. 13. 17:31
 5/34 anonim ***** válasza:
56%
Ez egy ördögi kör. Ha soha nem mozdulsz ki, soha nem lesz barátod és kapcsolatod sem. És aztán jössz ide a gyk-ra, hogy miért nincs barátom és miért nincs párom?!
2020. jún. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
Nincsen hova kimozdulnom.
2020. jún. 13. 17:40
 7/34 A kérdező kommentje:
A szüleim is állandóan ezzel jönnek, hogy ki kell mozdulni, el kell járni otthonról, nem szabad mindig otthon ülni stb., de ők sem tudják megmondani, hogy mire gondolnak, hogy mégis hová kellene mennem... Ők sem mennek soha sehova, ha éppen nem dolgoznak, akkor ők ugyanúgy otthon ülnek.
2020. jún. 13. 17:41
 8/34 anonim ***** válasza:
65%
De te hol laksz? Könyvtár, mozi, pláza, állatkert, vízpart, wellness, strand, edzőterem, kiállítások, stb...
2020. jún. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
59%
Hány éves vagy?
2020. jún. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:

8-as Egy vidéki városban lakom, itt egyedül egy könyvtár van a felsoroltak közül, de az is zárva. Más városokban persze nyilván van más is, de egyedül olyan feleslegesnek érzem elmenni.

9-es 21 vagyok.

2020. jún. 13. 17:50
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!