Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleim szomorúak és csalódo...

A szüleim szomorúak és csalódottak amiért 29 évesen nem volt még kapcsolatom. Szerintetek könnyebben elfogadnák, ha elköltöznék otthonról?

Figyelt kérdés
Azon kívül, hogy időnként felhozzák a barátnő témát, jó a kapcsolatunk.
2020. jún. 14. 17:56
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
87%
Üdv a klubban, pár évvel fiatalabb vagyok nálad. Sajnos erőltetni kell a témát, mert ez így nem lesz jó, és hidd el, ez rám is vonatkozik.
2020. jún. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
13%

Szeretnének unokát dajkálni, tehát elköltözésed esetén is fel-felhoznák, amikor majd találkoztok.

Miért nem nősülsz? Ez lenne az élet rendje, nem a nőtlenség.

2020. jún. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
9%
Ne legyél idióta ilyenkor már gyerek kellene !
2020. jún. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim válasza:
95%
29 évesen szerintem nem az a legnagyobb probléma, hogy "szomorúak" e vagy sem. Kérdés az, hogy te szeretnél e barátnőt, családot? Ha igen, mi az oka szerinted annak, hogy ez idáig ez nem valósult meg? Attól, hogy elköltözöl a te problémád még nem oldódik meg. A szüleid egy dolog, mit akarnak, kérdés, h te mit szeretnél? Jó ez az állapot?
2020. jún. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Egy dolgot jól jegyezzél meg. Nem azért élsz hogy másnak jól legyen, hanem csak is saját magadnak élsz. Senki nem rendelkezik az életed felett és nem kötelességed gyereket csinálnod ha még nem akarsz. Ha meg szeretnél, de a mai világban nem könnyű jó kapcsolatot felépíteni, több szempontból is. Ha szüleid unokákat azt megértem mert ez valahol az élet rendje, de a te döntésed hogy mikor és hogyan szeretnéd. Nem utolsó sorban azt a gyereket fel kell nevelni, és nem csak dajkálni kell. A szüleid erre is készen állnak ha szükség ugy adja? Egy gyerek nagyon komoly felelősség. Az életben a legnagyobb. A szüleiddel ezt is meg kell értetned. Tömören ez a véleményem.
2020. jún. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
20%
szerintem azthiszik meleg vagy,ilyenkorra már ki kellett volna élned magad és a családon gondolkodni lassan,joggal aggódnak,hogy miért nincs erre igényed...
2020. jún. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

2: Igazad lehet, a kapcsolatot meg nem szeretném velük megszakítani ezért.


4: Én szeretnék barátnőt, de nem tudok kommunikálni, az összes beszélgetésem kínos csendben ér véget 20mp után. Nekem már többnyire sikerült elfogadnom hogy egyedül maradok, edzéssel és hobbikkal letudom foglalni magam annyira, hogy elviselhető legyen. Sajnos a szüleim ezt nem értik meg.

2020. jún. 14. 18:30
 8/30 anonim ***** válasza:
52%

Kérdező üdv a klubban!

Én 31 éves vagyok, aszociális, ezért 'utálnak' a lányok,tehát unalmas vagyok számukra és én is elfogadtam hogy egyedül maradok valószinűleg

2020. jún. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
86%
Hozzáállás kérdése haver. Tudd hogy mit akarsz attól a nőtől. Kommunikálni meg kell tanulnod. Mindenkinek meg van a párja a világban. Azt meg felejtsed el hogy "elfogadtam ezt a helyzetet." Amíg így állsz hozzá addig ez nem fog változni, de a legrosszabb az hogy ezt a nô is látja rajtad.
2020. jún. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim válasza:
18%
Hát én is rohadtul szomorú lennék! Ilyenkor már nemhogy barátnődnek kéne lennie, de már rég saját családodnak is, harminc évesen a szüleid házában dekkolni meg már azért erős túlzás...
2020. jún. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!