Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Örülnétek neki ha a 22 éves...

Örülnétek neki ha a 22 éves lányotok váratlanul bejelentené hogy babát vár? Vagy inkább idegesek és csalódottak lennétek, hogy korai?

Figyelt kérdés
Még otthon lakik a szülőkkel, másfél éve dolgozik főállásban. A párjával akitől a baba van, viszont még csak 3 hónapja vannak együtt. Ő 29 éves és kimondottan örül a dolognak, tehát tőle megvan a támogatás lelkileg, anyagilag.
2013. dec. 15. 19:57
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
83%
Nem, normális szülő nem örülne annak, hogy a még otthon élő gyereke annyira felelőtlen, hogy egy 3 hónapos bizonytalan kapcsolatba gyereket szül.
2013. dec. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
50%
Én nagyon örülnék neki! Persze el kéne költöznie, ahogy tud.
2013. dec. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
83%
Nyilván minden szülő aggódna. Nem az életkorával van baj, van ismerősöm akinek 21 évesen lett gyereke, de ők már együtt voltak 6 éve a párjával. Itt a gond, hogy egy 3 hónapos kapcsolat után még ki tudja mennyire jönnek majd ki egymással. Nyilván nem ideális helyzet, de a szülő csak annyit tehet, hogy támogatja a gyerekét bárhogyan is dönt.
2013. dec. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
74%
Én is örülnék. Főleg hogy én későn szültem, és örülnék, ha még tudnám élvezni viszonylag fiatalon az unokámat. :) A 3 hónap ismeretség miatt lennék inkább ideges, de ha jól megvannak, akkor talán ezen se aggódnék.
2013. dec. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
15%
3 hónapos friss kapcsolatba tuti nem szülnék gyereket, hacsak valaki írásba nem adná, hogy mondjuk ad 200.000.000 Ft ot a gyerekre, azonnal, KP-ban.
2013. dec. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
96%

Engem személy szerint nem az zavarna hogy a lányom 22 évesen babát vár. Végül is ha úgy érzi képes anya lenni, képes felnevelni a gyerekét akkor nincs semmi gond. Annak viszont nem örülnék hogy a 22 éves lányom egy 3 hónapos friss kapcsolatban vállal babát. Még nem is ismerik egymást, még nem is éltek együtt, nem volt idő megtapasztalni hogy a rózsaszín köd után is el lennének-e.

Így végig gondolva, már előre félnék, hogy mikor jön a gyerekkel a nyakamba...

Mert ugye nem a nagyszülőknek a nyakába kell ám szülni..és 3 hónapos friss kapcsolatból ahol rögtön gyerek lesz, nem jósolok hosszú együttlétet.

2013. dec. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
86%

Egyáltalán nem örülni korai neki is a kapcsolatnak is, bőven ráérne még a gyereknevelésre.

3. hónapos kapcsolatra nem alapoznék semmit.

2013. dec. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
68%
Ismernie kell, milyen személyiség a lánya. Képes-e felnőni ehhez a feladathoz. Mert amiket írtál - kora, zsenge kapcsolata- nem zárja ki, hogy ne lehessen jó, és boldog anya.Ha nem érett rá, akkor itt az ideje, hogy gondolkodjon a jövőn.
2013. dec. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
80%

Engem rohadtul zavarna, hogy 3 hónapos kapcsolatból van a baba.


Akár jól is elsülhet a dolog, de azért egy kicsit gáz.

A lányodat nem világosítottad fel, hogy védekezni kell?

2013. dec. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
87%
Nem örülnék, nagyon nem...
2013. dec. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!