Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért avatkoznak közénk a...

Miért avatkoznak közénk a szüleim?

Figyelt kérdés

22 F

18 L


Albérletbe nem mehettünk lakni, mert nincs arra elegendő pénz. Szüleimnek olyan ötlet támadt, hogy egy szobát csinálnak kettőnknek. A vizes 400€-ba fog kerülni. Csak a víz. Hűtő csak van ott, és fagyasztó, még egy 2-es ágy. Szüleim kikészít bennünket. Többet vagyok a barátnőmnél, és az anyám már azt beszéli, nehogy a anyós besokkalloja, hogy ott vagyok a lánynál mindig, és kidob a házból. Ezt megmondtam az anyósomnak. Ő azt mondta, hogy nincs semmien problémája én velem, ami végett kidobna engemet. Csak egy gyerekszobánk van. Testvérem az anyámékkal alszik. Mink alszunk a gyerek szobában. Szüleim most jöttek rá, hogy a testvéremnek szüksége van saját szobára. Most jöttek rá? Most azért csináljak a szobát, hogy testvéremnek legyen saját szobája.


Mit tegyünk? Kérlek segítsetek! Adjátok tanácsokat


2020. jún. 15. 13:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Én nem értem a kérdést, de nagyon bájos a beszédstílusod.
2020. jún. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Mit nem értesz? Siettem kiírni a kérdést
2020. jún. 15. 14:09
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem ért, gondolom, mint ahogy én sem! Mi a probléma? Próbáld me érthetően megfogalmazni!
2020. jún. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
95%

Megpróbálom értelmezni.

Ti szereteket ak barátnőddel külön élni de nincs pénzetek albérletre.

Anyadek terveztek egy szoba hozzáépítést nektek, de meggondoltak magukat és inkább a húgodnak adnak a szobát. Mivel nem jó a kapcsolatod anyáddal, inkább barátnőéknél vagytok.

Mondjuk azt nem értem, mi a kérdés.

2020. jún. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Google fordítóval írtad?
2020. jún. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
90%

Mi a gond ezzel? Anyukádék csinálnak egy másik szobát a testvérednek, mert nyilván már elég nagy és zavarja őket, hogy együtt alszik velük. Eddig kicsi volt, nem zavarta őket, vagy éppen veled aludt, mert még nem volt barátnőd és elfértetek a gyerekszobában ketten. Nem tudom, ezt te tudhatod. Abban igaza van, hogy nem lehettek mindig az anyósnál.

Mi a gond az új szobával?

2020. jún. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Az hogy mindig az anyánk közénk avatkozik. Miért baj ha mindig az anyósnál vagyok
2020. jún. 15. 15:28
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Én továbbra sem értem, mi a probléma. Csináltatnak nektek egy külön szobát. Ez miért közbeavatkozás?? Örüljetek neki. Anyád talán aggódik, hogy az anyósnak nehogy sok legyen, hogy ott vagytok. Ezt sem értem, hogy miért közbeavatkozás. Elég bunkó vagy, ha ilyen sokat költenek arra, hogy nektek saját lakrészetek legyen, te meg még hőzöngsz meg hisztizel. Állíts magadon.
2020. jún. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Te már a századik kérdést írod ki, megismerem a stílusod. És mindig anyáddal van bajod.

Most, hogy kezdenek nektek építeni az új szobát, hogy elférjetek, kezdem azt hinni, hogy veled van a gond.

2020. jún. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Én pénzemből csinálnak új szobát, ne azt gondoljátok, hogy ők fizetnek mindent. Elvileg mi leszünk
2020. jún. 15. 17:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!