Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek, ha állandóan a...

Mit tegyek, ha állandóan a Balatonra kell menni nyaralni és full unalmas az egész?

Figyelt kérdés
Apám egy olyan helyen dolgozik, ahol van céges nyaraló, és folyton oda kell menni 14 napra. Már 3x voltunk, és már második alkalommal is szét untam az agyam. Van apámnak egy munkatársa, akivel jóban van az egész család. Ők akkor mennek, amikor mi. Van annak az embernek egy 10 éves fia, aki az én 12 éves öcsémmel nagyon jól elvan. Én meg vagyok egyedül. Semmi nincs már ott azon a kerva Balatonon. Már nagyon unalmas. Itthon nem hagynak a szüleim, mert már ki van fizetve az a rákos nyaraló. Nem értem én se, miért kell mindig odamenni, amikor szétunon magam. A többiek élvezik, csak én nem.
2020. jún. 15. 20:53
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
34%
25 vagyok. Teljesen logikus dolgot hoztam fel, mások is ajánlották higy még kell kérdezni a szülőket hogy mehetne egy barát ha van olyan akit elengednek a szülei. Csak tippeltem a 16 évessel, mert a kérdező nem mondta. Lehet hogy csak 15. A szülők nagy része egyszerűen nem fogja otthonhagyni a tini gyerekét mikor a család összes tagja megy, tehát nincs mit tenni. Páran felhoztak programokat is amiket lehet csinálni, hátha a kérdező figyelmét elkerülte. Aki normálisan válaszolt a kérdésre le vannak pontozva? Ez vicc. 🙂
2020. jún. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
30%

#30 Mi volt a probléma a válaszommal? Én nem mondtam neki, hogy menjen. Ha szeretne, maradjon otthon. Tavaly én is otthon maradtam, mert nem volt kedvem Egerbe menni üdülni mivel már ezerszer láttam és kivan mindenem az esős túráktól. Csak láttam, hogy sokan leírták, hogy utálják a Balatont, így gondoltam leírom, hogy én szeretem és, hogy miért. Hátha kedvet kap a kérdező, de ettől függetlenül semmi rossz szándék nem volt benne.

#29 voltam

2020. jún. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
73%

32


Az volt a probléma, hogy baromi érzéketlen volt, főleg úgy, hogy a korábbi válaszok már eljátszották ezt a kört.

Ha most én azt írnám, hogy nem szeretem a szexnek ezt vagy azt a formáját, de belementem a férjem kedvéért 2x is, mégis rosszul érint és úgy érzem nem akarom többet, erre te leírnád, hogy pedig hányan élvezik így, te is hogy szereted és mennyire jó ez meg az, ami persze nekem nem, na az egy elég impotens válasz lenne.

2020. jún. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
84%
Részben egyet tudok érteni a kérdezővel. Gyerekkoromban én is ilyen szerencsétlen módon nyaraltam pár éven át ugyanott egy balatoni üdülőben, ami egy darabig jó volt, aztán elegem lett belőle, hogy mindig ugyanott vagyok a családdal és az idő sem volt mindig tartósan meleg. Azután megfogadtam, hogy soha többé nem nyaralok így a Balatonnál, hanem kánikulai hétvégéken utazom le egy-egy napra, ahová én akarok, vagy lehetőleg több településről keresek apartmanokat, ahová talán túl korai előfoglalás nélkül is mehetek több napra.
2020. jún. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!