Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Ti hogy reagálnátok,...

Szülők! Ti hogy reagálnátok, ha a gyereketek párja magyar-amerikai kettős állampolgár lenne és nagyon gazdag és kinn lennének elég komoly ingatlanjai ami miatt ki is akarnának kiköltözni, hogy ott éljenek?

Figyelt kérdés

Mit tennétek és mit éreznétek?

Megpróbálnátok lebeszélni a gyereketeket, vagy elfogadnátok?

Előbbi esetben megpróbálnátok e rábeszélni a gyereket, hogy szakítson a párjával?


Ha elfogadnátok, akkor milyen gyakran akarnátok hogy látogassanak Titeket, vagy esetleg Ti Őket?


Vagy esetleg elfogadnátok, de elvárnátok hogy valahogy legyen megoldható hogy Ti is velük menjetek?


Utóbbi esetben (ha valaki így gondolja esetleg), magatok gondoskodnátok a lakhatásotokról, velük akarnátok élni egy ingatlanban, vagy akár azt is elvárnátok, ha már a gyermeketek párja olyan gazdag, és több ingatlannal is rendelkezik, akkor biztosítson Ő egy külön házat/lakást számotokra?


2020. jún. 16. 06:43
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
87%
Gratulálnék neki. Ennyi. Nem is kell ebben a borzalmas országban élnie. Menjen csak ki szépen. Csak jól jár.
2020. jún. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

"megpróbálnátok e rábeszélni a gyereket, hogy szakítson a párjával"


Már miért próbálnám,? Az ő élete, azzal van, akivel akad, az én dolgom, hogy támogatom.


"de elvárnátok hogy valahogy legyen megoldható hogy Ti is velük menjetek?


Elvárnám?? Két felnőtt kapcsolatában semmi keresnivalója egy harmadiknak, főleg nem szülőknek.



"Utóbbi esetben (ha valaki így gondolja esetleg), magatok gondoskodnátok a lakhatásotokról, velük akarnátok élni egy ingatlanban, vagy akár azt is elvárnátok, ha már a gyermeketek párja olyan gazdag, és több ingatlannal is rendelkezik, akkor biztosítson Ő egy külön házat/lakást számotokra?"


Hogy tessék??? Ez most valami vicc akar lenni?! Eszem megáll. Mi közöm nekem az ő párjának a pénzéhez? Elég beteg az az anyuka, aki ennyire bele akar mászni a gyereke életébe....

2020. jún. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonymousreview60 ***** válasza:
100%
Kérdező, ha te a szülő vagy?: Engedd el a gyereket! Ha a gyerek vagy, akker anyád felé vagy túl sokat görcsölsz vagy ő kontrollmániás.
2020. jún. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a feltevést meg már minősíteni se tudom...


"Előbbi esetben megpróbálnátok e rábeszélni a gyereket, hogy szakítson a párjával?"



Milyen jogon pofáznál bele a FELNŐTT gyereked párválasztásába...? Főleg egy ilyen egoista indokkal, amit felvetítesz...????

2020. jún. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

1. Örülnék neki. Nem a gazdagság miatt, hanem mert van egy normális párja (feltételezve, hogy normális, mivel nem írtad az ellenkezőjét), és jó életük lehet együtt, szeretik egymást.

2. Nem lennének extra "elvárásaim", természetesen a kapcsolatot tartanánk, amilyen gyakran csak lehet.

3. Dehogy várnám el, hogy a nyakukra költözzek, ezt mégis, hogyan képzeled? Arról nem is beszélve, hogy soha nem kapna egy szülő zöldkártyát USÁ-ba azért, hogy a gyerekéhez és annak családjához költözzön. :D

2020. jún. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem beszélném le, ha a pasi amúgy rendes és szereti. Felnőtt ember és ha csak ennyi a"baj", hogy messze költöznének, de amúgy boldogok, támogatnám mindenben.

Az meg, hogy a nyakukra költözzek, vagy ingatlant várjak el, nem is értem. Itthon se várom el senkitől, hogy finanszírozza a lakhatásom, ezt a részét nem is értem...

2020. jún. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
81%
Örülnék neki, hogy nem egy ilyen primitív, szegény országban alapítanak családot.
2020. jún. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
92%
Előbb mennék velük, minthogy lebeszéljem. :D
2020. jún. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem ez csak egy fiktív kérdés.
2020. jún. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Igen, ez csak egy fiktív kérdés...

Csak kíváncsi vagyok, hogy hogyan vélekednek erről, mit gondolnátok egy ilyen szituációban.

2020. jún. 17. 13:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!