Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ez tényleg akkora szemtelenség...

Ez tényleg akkora szemtelenség volt annak fényében, ahogy ő viselkedik?

Figyelt kérdés

Megkérdeztem, hogy hazafelé a Mannába megy e be kutya kaki zacsit venni.

Elkezdi mondani, hogy kizárásos alapon, mivel máshova nem tud bemenni, igen. Mire én, hogy erre igen vagy nem választ vártam. Erre üvöltött velem, mint a fába szorult féreg.


Egyrészt nekem kell az esti sétát vinnem (amit ő szokott), és előtte a mosogatással végeznem kell, közben fő a hús, másrészt, amiért ez zavar, hogy állandóan ezt csinálja. Kérdez tőlem valamit, én elkezdem neki mondani bővebb kiadásban, erre rávágja, hogy igen vagy nem. Én most ugyanezt megcsináltam vele, és majdnem kiesett a telefon a kezemből az ordibálásától. Aztán lecsapta a telefont. És nem arról van szó, hogy nagy előadásokat tartok neki, hogy rögtön idegeskednie kell, csak ha éppen otthon van és nincs semmi dolga, akkor is sietve kell mindent mondanom és csinálnom.


2020. jún. 16. 21:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%

Kiről van szó?

De utálom milyen rébuszokban beszél valaki. Ki az az ő?? Írd már le normálisan a vergődésedet!

2020. jún. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%
Heh? Most mi van? :D
2020. jún. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
26%

1.

Szerinted miért kiabál vele az illető, akiről ír?

2020. jún. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Apámat hívtam, én a lánya vagyok (18 éves), tehát már sok éve megy ez, amit én most eljátszottam vele, hogy milyen érzés.
2020. jún. 16. 21:46
 5/17 A kérdező kommentje:
Azért kiabált rám, mert szerinte tiszteletlen voltam vele, de nagyon, pedig ugyanazt tettem fel neki kérdésnek, amit ő nekem már oly sokszor.
2020. jún. 16. 21:47
 6/17 anonim ***** válasza:
73%
Lehet, hogy a hangsúllyal van a gond. Vagy azzal, hogy nem tudsz érthetően fogalmazni.
2020. jún. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Tudok érthetően fogalmazni, de amikor mindent leírok, normálisan, hogy tiszta képet kapjon mindenki, akkor azért írnak privátban vagy kommentben, mert az nem jó.


A hangsúllyal semmi gond, a szavak miatt akadt ki, pedig csak "tükröt raktam elé", és milyen meglepő, nem tetszett neki, ahogy nekem sem, amikor olyan szavakkal szól hozzám, mint én az előbb hozzá.

2020. jún. 16. 21:59
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Elsőre azt mondtam volna, hogy ritka bunkó voltál és teljesen érthető, hogy apád kiakadt.

Aztán tovább olvastam, hogy apád ugyanezt csinálja veled. No, ebben az esetben viszont ő eddig számos alkalommal bunkó volt veled - és most egyszer visszakapta.

De úgysem fog neki leesni a tantusz...

2020. jún. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

"Amit szabad Jupiternek, nem szabad a kisökörnek." Apád szerint legalábbis nem.

De szerintem fel se fogta, hogy úgy beszéltélé vele, ahogyan ő szokott veled.

2020. jún. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
80%
Én ebből egy kukkot nem értek, annyit se!
2020. jún. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!