Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám szerint szemtelen...

Anyám szerint szemtelen vagyok! Ez igaz!?

Figyelt kérdés

Szerinte sokat kovetelozok!Nalla az kovetelozes h megkerem SZEPEN h csukja le a tvt a konyhaba mer a taviranyito nem mukodik en meg nem erem el!es nem eves kozbe megy hanem amikor kint csinalok vmit.Vagy amikor eszik az agyba es aztan mondja nekem h ne csinaljam(eszembe se jut)az agybazabalast!Meg amikor szol h vagy nezzem a tvt vagy a tablagepet nyomkodjam de ne egyszerre ez akkor van ha gepezik es majd nezi a tvt "5" perc mulva ami fel ora,aztan atkapcsolja es elkezdi nyomkodni a telefont!de ha szolok neki akk en szemtelen vagyok! Ja meg h ne beszeljek vissza es az is az h ervekkel kiallok az igazamer mer oviba is folyton arra tanitott h alljak ki magamert.amikor meg mondom h massak nem ilyenek akk ne hasonlitgassak bezzeg amikor o hasonlitgat egy szavam ne legyen pl mas mar olvassa a kotelezolvasmanyt meg minden.pedig kituno voltam mindig meg tesibol is pedig az nem megy de persze a masik kituno jobb mer h szorgalmas,de akk en h lettem kituno ha nem vok szorgalmas!?egy negyeser meg ordit h nem tanulok!ha meg kerek vmit SZEPEN akk kovetelozok ugye!?


12\L



2015. júl. 23. 19:41
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
94%
Mi van? Lehet, hogy szemtelen vagy, de írni biztos nem tudsz!
2015. júl. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
79%
Az én anyám is ilyen, viszont tényleg tanulj meg írni!
2015. júl. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
87%
Megetted a fogalmazás gátlót?
2015. júl. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
39%
"Amit szabad jupiternek, nem szabad a kisökörnek."
2015. júl. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
86%
A rossz helyesirast eloszor felfogtam a krordna. De amikor meglattam, hogy irod, hogy kituno voltal, akkor elgondolkodtam: vajon a mai tanarok ennyire rossz munkat vegeznek?
2015. júl. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
70%
Nézd, ha suliba jól tanulsz, akkor jogosan van önérzetet. Ha úgy érzed hogy nagy méltánytalanság ér, akkor jogos hogy szóvá teszed (pl. nyári táborozás volt beígérve jó tanulásért, amire utolsó pillanatba nem akarnak elengedni) , de azt viszont fogadd el, hogy szülő elvárhatja kicsit a gyerektől, hogy ő ugráljon neki, de Te nem ugráltathatod szüleidet.
2015. júl. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
71%

#5: Nem igaz, ilyen szörnyű írásra nem magyarázat a kor.


Ő 13 éves, mégis tud írni: http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__szulo-gye..


És nyilván nem 1 év alatt tanult meg.


"mer oviba is folyton arra tanitott h alljak ki magamer"

"akk en h lettem kituno ha nem vok szorgalmas!?e"


Te kitűnő? :)

Ó je!!! Erre nem lehet mit írni. A primitívség neveléssel öröklődik.

2015. júl. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
93%
Na, nyelvtanból kíváncsi lennék arra a kitűnőre.
2015. júl. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
10%

5-ös bagoly mondja verébnek hogy,nagyfejű??


krordna,ja hogy ez nem baj



Mi a faxnak kell mindig a helyes.i.nézni?

Nem dolgozatot írunk ti agyon iskolázott marhák!

2015. júl. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
58%
Figyu a szülők szeretik magukról elhitetni, hogy ők a tökéletesek, de amikor a gyerek rámutatnak, hogy ők is hibáznak akkor azt sokan nem tudjak beismerni es akkor szemtelen a gyerek, és miert csinalnal maskeppen dolgokat ha ezt a peldat latod magad előtt
2015. júl. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!