Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők ti mit szólnátok...

Szülők ti mit szólnátok hozzá, ha a 14 éves fiatok, aki most lesz 15 éves azzal állna elő, hogy a szülinapján inni szeretne a haverokkal?

Figyelt kérdés
1 liter pálinkát, olyan 7 15-17 évesek.

2016. márc. 20. 18:55
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
34%
Nem is tudom, mit mondanák:) Annó, 14 évesen, egyszerűen elmentünk inni.
2016. márc. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
19%
Pofán röhögném!
2016. márc. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
69%

örülnék,hogy legalább őszintén elmondja.

eléggé beláttam nemrég az éjszakai életbe. egyátalán nem ritkaság,hogy 14-15 éves gyerekek minden héten bulizzanak, közben meg vedeljenek mint a görény.

én se értek ezzel egyet, de attól még létező jelenség. mivel szülinapja van és szólt előre, engedném.

de nem örülnék neki,hogyha rendszeresen el akarna járni ennyi idősen. azt nem is engedném, de alkalmakkor elmehetne.

2016. márc. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
83%
haha :D kinevetnem, és adnek neki egy deci hazipalinkat(keritesszaggatot) és lesnem, mi a reakció mikor megnyílnak, tuti egysem inna egy feleség sem :'D
2016. márc. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
91%
Inkább vennék nekik sört, őket az is fejbevágja még. Vagy készítenék nekik egy kis lightos bólét, sangriát, esetleg margaritát, gondolom, házibuliról lenne szó. Egyébként meg úgyis mindig akad egy vagány, aki töményet csempész be, ezt nehéz megakadályozni.
2016. márc. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
14%

15 éves gyereknek nem vennék alkoholt. Attól nem lesznek kemény legények mert pálinkázni akarnak.

Jót nevetnék a kérésén, majd közölném, hogy ha majd szavazhatsz akkor ihatsz is.

2016. márc. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
26%

Még mondanám neki, hogy nem, mert

1 nem való nekik a pálinka

2 semmi kedvem bírságot fizetni, vagy ha még valamelyiknek baja esik, akkor sittre

3 esetleg megbeszéljék a többi szülővel, hogy belefér-e valami kis enyhe boros bólé


4 mélységesen szégyelleném magam, hogy elbactam a nevelését

2016. márc. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
28%

tudatnam vele hogy nem attol lesz meno/felnott hogy elkezd inni.

csalodnek hogy rosszul neveltem. eleg elrettento pelda van korulottem, 1-2 evente temetunk valakit a pia miatt.

elmondanam hogy 1 liter igazi palinka ( nem ilyen flaknos ukran ize amitol 3 napig faj a fejed) kiutne oket mint egy profi bokszolo.

tudom hogy ugyis megissza majd, csak szamitson arra hogy en nem fogom jo szemmel nezni.

2016. márc. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
88%
Nekem sose jelentené be a gyerek, hogy 1 liter pálinkát terveznek meginni heten... Én is voltam 15 éves, én is jártam bulizni. Megvoltak a határok, amikhez tartottam is magam. Ha megbízom benne, nem csinálok belőle problémát, hogy meg akarja ünnepelni a szülinapját. Na persze ha úgy hoznák haza, hogy menni nem bír, annak lennének következményei.
2016. márc. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
24%
Hát én ezt nem jelentettem be, pedig ilyen korban mindig ittunk szülinapkor haverokkal. És több mint 20 éve voltam 15 éves.
2016. márc. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!