Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy győzhetném meg Anyukám?

Hogy győzhetném meg Anyukám?

Figyelt kérdés
Nem engedi, hogy becsukjam a szobám ajtaját, még éjszakára sem. Amikor megkérdeztem miért, azt a választ kaptam, hogy “Mi olyat fontos, ami csukott ajtóval kell csinálni?”. Mit mondjak neki, hogy legalább estére megengedje az ajtó becsukást?

2020. jún. 22. 21:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%
Semmit. Csukd be és kész.
2020. jún. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Sosem értettem azokat a szülőket, akik az ilyen kis dolgokat is korlátozzák. Egyébként nem tudom, hogy mennyire van a szobád elkülönítve más szobájától, vagy valami, de esetleg mondhatnád azt, hogy nem tudsz aludni a máshonnan kiszűrődő zajoktól. De egyébként mit tesz anyukád, ha becsukod az ajtót? Megbüntet?
2020. jún. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

(gondolom kamasz vagy)


Szeretnél kicsit nagyobb távolságot tartani (simán hivatkozhatsz a kamaszkorra, ez ilyenkor természetes); úgy érzed, azzal, hogy tárva-nyitva az ajtó, amin bárki bármikor bejöhet, ellehetetleníti az egyedüllétet, elzárkózást; szükséged van magánszférára, "én-időre", amikor teljesen egyedül lehetsz, és a nyitott ajtó azt a hatást kelti, mintha a nappaliban lennél. Beszéld meg vele, hogy kopogjon, mielőtt bejön, mert neked is van magánéleted. Estére meg mondd azt, hogy ez biztonságérzetet kelt.

2020. jún. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
97%

Gondolom be van szrva, hogy majd recskazni fog a gyerek.

Lehet ha rajtakapna meggoondolna.

2020. jún. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

22:57-es: Lány vagyok és szerintem is ettől fél.


22:12-es: Nem szokott megbüntetni érte, csak ordibál érte és napokig kérdezgeti, hogy mit csináltam az idő alatt, míg ő nem vette észre és be volt csukva az ajtó.


Köszönöm a gyors válaszokat.

2020. jún. 22. 23:31
 6/16 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2020. jún. 23. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
79%
Mondd, hogy maszturbálsz. Mást úgy se ért meg.
2020. jún. 23. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
75%

Kerdezget mit csinaltal? Jezusom de nem normalis....

Mond meg neki hogy az a normalis hogy neha be van csukva az ajto es errol menjen csak szepen valakivel elbeszelgetni mert nincs rendben az amit o csinal , van “magan” elete mindenkinek.

2020. jún. 23. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd már meg hogy mitől fél, miért akar állandóan ellenőrizni?
2020. jún. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Anyád beteg:(
2020. jún. 23. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!