Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ez kicsit elszomorít. Jogos...

Ez kicsit elszomorít. Jogos hogy rosszul esik?

Figyelt kérdés

Nagyon egyszerű dologról van szó. Elég sok minden érdekel, többek között a filozófia. Anyukám nehezen tudja elfogadni, szerinte a filozófia miatt vagyok depressziós és hülye.

Tényleg gyakran depis vagyok de nem emiatt hanem mert sok a bajom.

Egyetemre járok, nem filozófia szakra de itt szerettem meg ezt a témát.

Ha szóba jön a filozófia vagy hogy ilyen könyveket olvasnék, könyvtárból vagy valahonnan, akkor van ez a nézeteltérés.


Anyukám diplomás ember, nem tanulatlan.

A filozófiáról van ilyen véleménnyel de az irodalommal, nyelvekkel, reál dolgokkal nincs baja.


Tartsam titokba mit olvasok/ írok vagy mi?


Érdekes hogy tdk dolgozatot is írtam, abban is volt filozófia, akkor nem piszkált.



2020. jún. 23. 14:45
 1/6 anonim ***** válasza:
37%
Remélem, a tdk-ban a de elé raksz vesszőt.
2020. jún. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
98%
Ha ő ennyire nem bírja ezt a témát, akkor nem titkolni kell, csak nem kell direkt mondani neki. Felnőtt emberek között ez így megy, nem kell, hogy minden érdeklődési körötök és véleményetek azonos legyen.
2020. jún. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Egy tudományos munkában jobban figyelek a helyesírásra és hasonlókra de itt nem annyira.


Nem magamtól mondtam neki hanem felhozta a témát, hogy mit hozok a könyvtárból.

2020. jún. 23. 15:15
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Felnőtt ember vagy. Sátánista kiáltványt is olvashatsz.
2020. jún. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyet értek az előttem válaszolókkal. Azt olvasol amit akarsz és nem kell, hogy mindenben megegyezzen az érdeklődési körötök anyukáddal.

Anyud nem áll jól a dologhoz, nem kéne olyan dologról véleményt alkotnia, hogy milyen hatással van rád, ha úgysem ért hozzá. Ezekszerint nem ismer eléggé téged vagy önmagát sem.

2020. jún. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Vigyél haza valami abszolút rázós könyvet, pl.perverziók, stb.,ha szól érte, akkor mondjad, hát, anya, te választhatsz, vagy ez, vagy a filozófia. Bárhogy döntesz, az összes rokonnak beszámolok róla.
2020. jún. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!