Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Minek kellettem a szüleimnek...

Minek kellettem a szüleimnek ha nem vesznek meg nekem semmit?

Figyelt kérdés
Én nem értem a szüleimet! Minek kellettem, ha mindig azt hallom, hogy nem nem nem, máskor, hülyeség, nem másokat kell nézni! Most pl. mondtam nekik hogy kellene egy új cipő, nem valami teszkós szar aminek leszakad a talpa 2 hónap után. A válasz: mi ilyet tudunk venni, majd ha dolgozol, olyat veszel amilyet akarsz. Előtte egy új laptop kellett volna, mondtam nekik hogy erős gép kell, mert vágni is szoktam (média tagozatos vagyok), erre megvették a legolcsóbb legvacakabb Albakomp szart amit elő se merek venni asz osztálytársaim előtt, akiknek simán MacBook Pro-juk van, de legalább Air. Miért csinálják ezt? Hogyan győzzem meg őket hogy a mai fiatalok már nem olyanok mint ők voltak?

2020. jún. 23. 14:46
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/93 anonim ***** válasza:
81%

Tévedsz, vannak normális fiatalok nem olyan elkényeztetett beképzelt kis gyerekecskék mint te. Itt a nyár szépen fogod az elkényeztetettpici feneked és elmész diákmunkázni, amiből megveheted a 300 ezres gépet ha akarod.


Amúgy ha tényleg ilyen vagy, hidd el a szüleid is már milliószor megkérdezték magukban minek kellettél nekik.

2020. jún. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/93 anonim ***** válasza:
72%
De jó, hogy nincs gyerekem.🤨
2020. jún. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/93 A kérdező kommentje:
3-as te normális vagy? Nem vagyok beképzelt. Egy normális cipőt szeretnék, nem Yeezyt vagy Balenciagát, csak hogy ne a legszarabb teszkós legyen. A gép pedig TANULÁShoz kell. Érdekes módon a többieknek meg tudták venni.
2020. jún. 23. 14:53
 4/93 anonim ***** válasza:
76%
Érdekes
2020. jún. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/93 anonim ***** válasza:
86%
Itt a nyár, keress diákmunkát!
2020. jún. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/93 anonim ***** válasza:
86%
Senki nem tudja, mi a kiszolgáltatottság, csak te. Meg jobban rajatszol, meg kamubb. Toroltesd megint, leirom ujra...
2020. jún. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/93 Mansour ***** válasza:
49%
Mielőtt bárki nekiugrik a kérdezőnek, vagy éppen elkezdené sajnálni, jó lenne tudni még némi információt, a megfelelő ítéletalkotáshoz. Vannak-e testvéreid? Mennyit keresnek a szüleid és mennyit költenek magukra? Költenek-e úgymond felesleges dolgokra, vagy legalábbis olyan dolgokra, ami jóval kevésbé fontos, mint a te tanulásod?
2020. jún. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/93 anonim ***** válasza:
94%

Ezt lehet szar felismerni, de lehet, hogy a szüleid ennyit engedhetnek meg. Az én szüleim keveset kerestek, az első normális telefonom pl 18 évesen lett, amikor már elkezdtem dolgozni. (most 25 vagyok) az első normális gépemet is én vettem meg, a szüleim mindenből csak a legolcsóbbat tudták megvenni nekem.


De emiatt ne haragudj a szuleidre, hidd el, hogy nekik is szar ez a helyzet. Nem direkt akarnak kicseszni veled, csak egyszerűen ilyen az élet.


De pár év eltelik, és hidd el, hogy minden jobb lesz :)

2020. jún. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/93 anonim ***** válasza:
67%
A vágásra kellett a gép, akkor tudsz is azzal pénzt keresni.
2020. jún. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/93 anonim ***** válasza:
76%

Hmmm...

Eddig volt géped, nyilván, hiszen tudtál tanulni. Úgyhogy a) vagy alkalmas rá az ócskább gép is, vagy b) nem igaz, hogy nem kapsz normálisat.

2020. jún. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!