Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit szólnál ahhoz, ha a...

Mit szólnál ahhoz, ha a gyereked prostituált lenne?

Figyelt kérdés

Szexet nyújt pénzért és ebből él meg.


Akkor csinálja miután felnőtt és nem él veled egy házban.



2020. jún. 27. 21:42
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
78%
#20 Kis naiv! Nem csak pénzszerzés miatt áll valaki prostinak! Persze nem a legaljára gondolok, aki az utcán áll... Kellemest a hasznossal, szeretik a farkat és még ajándékokat is kapnak,
2020. jún. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
93%
#22 XDD rég gondoltak naívnak, de köszönöm a feltételezést. Igazán jól esett. Ismerem ezt a világot, nem kívülállóként osztom róla az észt.
2020. jún. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
28%
17-es és 19-es vagyok. A luxusprosti az más kategória. Ők ugye megválogathatják, hogy kivel fekszenek le, és csak a gazdag réteget célozzák meg. És elég gyakran várnak mást is a szolgáltatásaikért a szimpla fizetségen kívül, minimum egy saját villát medencével meg jakuzzival. :)
2020. jún. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
78%
Úgy gondolnám, hogy totálisan elbuktam mint szülő...
2020. júl. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
87%
mit szólnék hozzá? először is magamban keresném a hibát. azután megpróbálnék rájönni, hogy vajon miért ezt az utat választotta, majd segítenék neki talpra állni. te, mint szülő nagyon is hibás vagy a kialakult helyzetért
2020. júl. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
90%

Ismerek pr.stikat. mert a srac haverjaim elkezdtek velük haverkodni.

Intézetis a legtöbb.

Drogosak es nemi betegek. Es a legtöbb vendeg impotens es nemi beteg.

Egyiket elraboltàk drogosan es atmentek rajta 10 en es röhögve jött vissza x nap mulva hogy eszméleténél se volt.

Akik külföldi bàrba/hotelba mentek egyiket leszurta egy random vendég ott gyakori is az ilyen. De hiaba van segelyhivo meg kameràk.


Szoval nekem ez feldolgozhatatlan lenne.

Meg kell teremteni azt hogy ha penz kell neki mert celjai vannak tudjak adni, es azt, hogy hozzam fordulhasson, segiteni megalapozni neki jol fizetö munkahelyeket, esetleg beprotezsalni, es egy erkölcsi normaban felneveleni eleve.

Mindenkinek lehet zürös kamaszkora, de ez eléggé pengetanc hogy mennyire süllyed le.

2020. júl. 16. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
26%

21. Jol el van tevedve.

A luxusprostik se valogatnak.

Büdös nemi szervü gazdagok meg extrem pozokat kedvelök tömkelege. sorolhatnam..ök csak annyiban luxusok hogy min.170 magasak meg tinik.

Ez kökemény alja munka.amihez gyomor kell.

2020. júl. 16. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
76%
Eleve akik pr.stikhoz jàrnak ott màr eleve baj van, ami miatt a többi nö nem vàllalja be! A pr.sti se àllna vele szoba penz nelkül.
2020. júl. 16. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim válasza:
90%

Ledöbbennék. Leülnék vele beszélgetni, tudni akarnám a miérteket. Ha anyagi segítségre lenne szüksége ahhoz hogy ezt abbahagyja, akkor segíteném. Ha nemi vágyból tenné ki magát ennek a veszélyes szakmának, ott nehezebb segíteni, mindenesetre meghallgatnám, hogy tisztábban lássak, de nem korholnám le, azzal csak mélyebbre taszítanám.

Dolgoztam gyermek -és ifjúságvédelemben. Sok lány ezt az életet választja. Nehéz mit mondani. De nyilván más egy nem intézetis lány helyzete.


(Ha lenne gyerekem, és prostinak állna, de nincs.)

2020. júl. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
11%
Amíg az én életem nem zavarja vele, meg a család többi tagjáét, addig azt csinál, amit akar.
2020. júl. 24. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!