Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit szólnál ahhoz, ha a...

Mit szólnál ahhoz, ha a gyereked prostituált lenne?

Figyelt kérdés

Szexet nyújt pénzért és ebből él meg.


Akkor csinálja miután felnőtt és nem él veled egy házban.



2020. jún. 27. 21:42
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi választási lehetőségből nem lehet csak egyet kiválasztani. Mindenki nyilván többet is tenne és/vagy gondolna a felsoroltak közül, úgyhogy nem sok értelme van a szavazásnak.
2020. júl. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 A kérdező kommentje:
Akkor jelöld azt, hogy "Egyéb válasz." és ide írd le, hogy melyeket tennéd.
2020. júl. 24. 11:13
 33/44 anonim ***** válasza:
93%
24 éves vagyok és 2 olyan nőt is ismerek akik korombeliek és ebből élnek meg. Nekem attől felfordul a gyomrom. Ha en el tudok menni felszolgálni es nem a fenekemet tolom oda penzert akkor mas is el tud. Remelem a sajat gyerekeimnek meg se fordul ilyen az eszukben majd
2020. júl. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
93%

#33 köszi, visszaadtad a hitem valamennyire. Pontosan így van. Senkinek nem hiszem el, hogy nincsen más pénzkereseti lehetőség azon kívül, hogy a testét árulja.

Manapság nagyon nagy divat azt hangoztatni, hogy a k.rválkodás "szexmunka", mintha ugyanolyan lenne, mintha pincérkedne vagy varrónő lenne.

2020. júl. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
76%

En nagyot csalodnek !! Elgondolkoznek ,hogy mit rontottam el ,hisz ugy gondolom mindent megtettem ertem amit csak tudtam .

Annan bizok ,hogy ha anyago gondja lenne inkabb hozzam fordulna mit ,hogy ezt csinalja !

De ha egy ferfi miatt tenne es meg neki is adna a penzet ,hat kitagadnam addig amig nem jon meg az esze . De ha segitseget kerne en barmit megtennek erte h megmentsem

2021. febr. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
100%

#7, #35-nek:


Rühellem a képmutatást, és a következetlenséget!


"barmit megtennek erte h megmentsem"


"hat kitagadnam addig amig nem jon meg az esze ."

2021. febr. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
87%

Ismét #7:


A nagy szavak mennek, csak épp az értelmezésükkel akad némi nehézséged.

2021. febr. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
69%
A mai világban már elismerést is kapnak.Többet érnek a férfiak szemében,mint a rendes nõk.
2021. febr. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
100%
Megkerdeznem magamtol mit rontottam el hogy nem tolem ker segitseget ha anyagi gondja van. Illetve lecsucsulnek vele es komolyan elbeszelgetnek vele es ha nem mert kerni mert mondjuk esetleg en sem lennek olyan helyzetbe akkor biztositanam hogy mindig van mas megoldas es iszonyat szomoru lennek hogy a helyzetem miatt nem mert segitseget kerni es azon nyomban elkezdenek segiteni neki ahogy csak tudok es keresnek neki en is olyan munkat amit szeret. Vagy egyutt kitalalnank valamit. Es mondanam neki hogy jojjon haza nyugodtan lehet nalam is. Ha keves van akkor is van neki ha van boven akkor meg en alkalmaznam, de akkor szomoru is lennek hogy miert nem jott es miert nem kert segitseget. De en ahogy felno es szeretne azt amivel en foglalkozok akkor siman csaladi vallalkozasban mindigvlenne munkaja es helye.
2021. júl. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
79%
* csaladi vallalkozasban mindig lenne munkaja es helye.
2021. júl. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!